Kadın Dizisi 46. Bölüm Fragmanı, Vurulan Kim, Kim Öldü?

Kadın Dizisi 46. Bölüm Fragmanı, Vurulan Kim, Kim Öldü?

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Kadın dizisinde bir ayrılık mı olacak. Dizide kim ölecek, Bahar mı vuruldu, Kim ölecek? Kadın dizisi yine heyecan dolu bir bölümle yılbaşı için ara verdi. Dizi 2 hafta ekranlarda olmayacak. Öyle bir bölüm ekranlara geldi ki Kadın dizisi 46. Bölüm fragmanı bu anlamda en çok merak edilenlerden oldu. Kadın dizisi 46. Bölüm fragmanı, yeni bölümde neler olacak?

Kadın dizisinin son bölümü Sarp ve Bahar’ın görüşmesi ile başladı. Sarp Nezir’den gelecek tehlikeyi anlamış gibi Bahar ve çocukları güvenli bir yere götürmenin peşindedir. Bu anlamda Bahar’a ulaşması gerekmektedir. Bunu da Enver vasıtasıyla yapar ve ona bir güvenli telefon gönderir.

Bahar’a telefonu Arif götürür. Bahar Sarp’ı arar ve ona artık güvenmediğini söyler. Başına gelenlerden bahseden Bahar, çocuklarının güvende olmasını istemektedir. Bahar’ın Sarp’a güveni kalmamıştır. Bu saatten sonra da Sarp’ın söylediklerine inanmak istemez. Çünkü çocukların sağlığı Bahar için daha önemlidir.

Nezir ise düğmeye basmış Bahar ve çocukları yanına getirmek için düğmeye basmıştır. Mahalleye adamlarını gönderen Nezir, Bahar’ı aldıracaktır. Tabi ondan önce Sarp binaya girmiş Bahar ve çocukları yanına alarak binadan çıkmaya çalışmaktadır. Binada çıkan arbedede birisi vurulmuştur.

Tabi o sırada Arif’te sokağa gelmiş ve binadan çıkan adamları görmüştür. Adamlar hızlı bir şekilde çıkarken “kadın öldü” derler. Arif bunu duyar. Korku ve endişe ile binaya bakar. Kim öldüğü merak konusudur. Sarp Bahar ve çocukları kurtarmayı başarmıştır. Ancak apartmanda birarbade yaşanmış ve birisi vurulmuştur. Adamların konuşmalarından kadınlardan birisinin vurulduğu anlaşılmaktadır. Ceyda, Yeliz veya Hatice’den birisi vurulmuştur. Kim vuruldu?

Kadın 45. Bölümde Kim Vuruldu? Kim Öldü? Bahar, Ceyda, Yeliz <<<tıkla

Şirin’in evde endişe duymasından yola çıkarak büyük ihtimal Hatice vuruldu ve ağır yaralanmıştır. Hatice hastaneye kaldırılacak ve orada bir süre tedavisi sürecektir. Ancak ölmeyecektir.

Kadın Dizisi Hatice Öldü mü Ölecek mi? Bennu Yıldırımlar Diziden Çıktı mı? <<<tıkla

Kadın Dizisi 46. Bölüm Fragmanı İzle

Etiketler: kadın dizisi 46. bölüm fragmanı kadın dizisi 46. bölüm kim öldü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL