Kadın Dizisi 5. Bölüm Fragman Özeti? Kadın 5. Bölüm İp Uçları!

Kadın Dizisi 5. Bölüm Fragman Özeti? Kadın 5. Bölüm İp Uçları!

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Fox Tv ekranlarında Salı günü ekranlara gelen dizisi Kadın her hafta izleyiciyi ekranlara kilitliyor. Japon Uyarlaması olan dizi ülkemizde de sevildi ve izleniyor. Dizide Bahar karakterinin kocasının ölümünden sonra çocukları ile ilgili mücadelesi anlatılıyor. Dizinin 5. Bölüm fragman özeti ve ip uçlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Kadın Dizisi 5. Bölüm Fragman Özeti? Kadın 5. Bölüm İp Uçları!

Kadın dizisi ilk yayınlandığı günden beri ülkemizde çok sevildi ve ilgi ile izleniyor. Dizi Bahar’ın kocası Sarp ile tanışıp evlenmesi ve çocukları ile mutlu yaşarken kocasının bir tren kazasında ölümü sonrası başına gelenleri anlatıyor. Dizinin 4. bölümünde Bahar’ın babası ile ilgili gerçekleri öğrenmesi ve Şirin’in kocası hakkında söylediği sözler damga vurmuştu.

Şirin Bahar’ın kocasının tacizci olduğundan bahsetmiş ve herkesi şoke etmişti. Ancak olayın bu şekilde olmadığı 4. bölümde ortaya çıktı. Şirin Sarp’a aşıktı. Ondan hoşlanmış ve onu seviyordu. Sarp’tan karşılık bulamayınca Şirin Sarp’a Cinsel Tacizci iftirası atmış ve Sarp’ın ölümüne neden olmuştu. Bahar ise bunlardan habersizdi. Acaba kocam beni aldattı mı? Kocam kötü biri mi diye düşünüyordu. Bahar’ın bundan sonra bir tek amacı vardı o da çocuklarını sağ sağlim büyütmek. Peki 5. Bölümde izleyiciyi ne bekliyor.

[mavitext]Kadın 6. Bölümde Neler Olacak? Tıklayınız![/mavitext]

Kadın dizisinin 5. bölümünde ise izleyiciyi duygusal anlar bekliyor. Şu an için özeti verilmediği için açıklayamıyoruz. Ancak şu kadarını söyleyebilirim çok duygusal anlara şahit olacağız. Bu duygusal anları bize Bahar gösterecek. Malesef Bahar’ı bekleyen kötü bir sürpriz ver? Peki 5. bölümde Bahar’ı bekleyen kötü sürpriz nedir? Bahar ve Annesi barışacak mı? Tüm bu sorular ilerleyen günlerde cevabını bulacak.

[mavitext]Sarpın Ölümünde Şirin’in Payı Var mı? Tıklayınız![/mavitext]

Kadın Dizisi 5. bölüm Fragmanı!

Etiketler: kadın 5. bölüm fragmanı kadın 5. bölüm ipuçları kadın 5. bölüm neler olacak kadın 5. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL