Kadın Dizisi 5 Şubat Neler Olacak? Özet Fragman ve Tüyoları

Kadın dizisi 47 bölümde yeliz’in ölümü tüm herkesi dağıtmış Ceyda özellikle hiç beklemediği bir anda hiç beklemediği bir şekilde en yakın arkadaşını kaybetmiştir ve bunun acısı ile karşı karşıyadır. Hatice Enver ve Arif ise uzun süre bahardan haber alamamış ve oldukça endişelenmistir.

Arif tüm olan biten hoşuna gitmiyor olsa da tek isteği Bahar’ın güvende olması olduğu için sesini çıkarmadan hayatına devam eder. Dağ evine ise Bahar ve çocukları ile birlikte gidildiğini öğrenen pırıl bir an önce kendisini de daha evine götürmesi konusunda ısrarcı olur. Ve sonunda gelmiştir artık aynı evde Bahar ve pırıl çocuklarla birlikte yaşamaktadır.

Pırıl’ın daha evine gelmesi ile evdekiler büyük şok içine girer. pırıl ise hiçbir şey olmamış gibi her şey yolundaymış gibi hareket eder Ve konuşmalarını çok samimi bir poz içerisinde devam ettirir ta ki Bahar’ın ona karşılık vermesi ne kadar.

Bahar kırıla hatırlamış onun okulun önüne gelip çocukların ne zaman çıkacağını sorduğunu giydiği kıyafetlerin de o mahallede unutulmayacak cinsten olduğunu pırılın yüzüne vurmuştur. Pırıl’ın bütün sırları bu şekilde ortaya çıkmış ve bunu Sarp’ın duymasından endişelenmektedir.

Şu an çocuklar için bir arada olan Bahar ve pırıl mutluluk pozları verselerde aralarinda soguk rüzgarlar eser. Uzun sürmeyecek gibi olan dağ evi hikayesi sanıyoruz önümüzdeki hafta kalacak baska yer bulunması ile sona erecektir. Durumdan rahatsız olan Bahar ve Sarp en kısa zamanda bu duruma çözüm bulacaktır.