Kadın Dizisi 50. Bölüm Fragmanı, 19 Şubat Salı Özeti

Kadın Dizisi 50. Bölüm Fragmanı, 19 Şubat Salı Özeti

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Kadin dizisinde Bahar, Münir’in sesini hatirlamis ve arkasından kendisine oyunlar kurulduğunu anlamıştır. Bu işin arkasında Pırıl’ın da olduğunu anlayan Bahar ona unutamayacağı bir ders vermiştir. Kadin dizisi 19 Şubat Salı 50 bölüm fragmanı ve özeti.

Kadın dizisinde Hatice ve Ceyda cafede işe başlamışlar ve yavaş yavaş hayata adapte olmaya çalışmaktadırlar. Bahar ise Münir’in sesini tanımış aklında parçaları birleştirerek Pırıl ve Münir’in herşeyin arkasında olduklarını anlar. Çok kızar ve onlardan sinirini çıkarmaya çalışır. Ancak çocukların varlığı buna engel olur.

Çocuklar arabada oynarken TVden Yeliz’i görmüşler ve bunu anneleri ile paylaşmışlardır. Bahar’ın aklı karışmış ve evdekileri aramak istemektedir. Çocukların da yardımı ile Hatice ve Ceyda ile konuşurlar. Ancak telefonun şarzı biter. Bahar ve çocukları Pırıl’ın şarz aletini almak için girişimlerde bulunurlar.

Doruk’un da uğraşı ile en sonunda Şarz aletini alır ve telefonu şarza koyarlar. Bahar kahvaltıdan çocukları yıkama bahanesi ile kalkar. Diğer taraftan Hatice ve Enver evlerinin bir odasını kiraya vermek isterler. Emre’nin kuzeni ile anlaşırlar. Bahar sonunda telefonla Ceyda’yı arar.

Ceyda o anda elini kestiği için eczaneye gitmiştir. Telefonu Emre açar. emre Bahar’a olanları anlatırken bir anda azından başın sağolsun der. Bahar o anda her şeyi anlar. Rüyasını da hatırlar ve Yeliz’in öldüğünü anlar. O anda çocukları odadan dışarıya çıkartan Bahar avazı çıktığı kadar bağırır, kendini deşarz etmeye çalışır. Sevdiği, dostu, sırdaşı, ilk göz ağrısı ondan ayrılmıştır artık.

Bahar kendisini toparlayıp mahallesine dönmek için kolları sıvayacaktır. Anccak bu hiçte doğru bir karar değildir. Bahar hem kendisini hem de çocukları tehlikeye atacaktır. Sarp buna izin vermeyecektir ancak Bahar zorla da olsada oradan kaçmaya çalışacaktır.

Kadın Dizisi 50. Bölüm Fragmanı(19 Şubat Salı)


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL