Kadın Dizisi 54. Bölüm 19 Mart Fragman ve Özeti

Sarp sonunda Nezir’e teslim olmuştur. Ölümü göze alarak Nezir’in yanına giden Sarp öleceğine kesin olarak innanmıştır. Kadın dizisi 54. bölüm fragmanı, 19 mart salı neler olacak?

Geçtiğimiz bölümde neler olmuştu. Dağ evinin yerini öğrenen Nezir, eve geldiğinde Sarp’ı göremeyeceği için büyük bir hayal kırıklığına uğramıştır. Sarp’a karşı daha da güçlenmek ve onu bir an önce bulmak için Pırıl’ı da kaçırır. Fakat Pırıl ile beraber elindeki tüm kozları da kullanmış olacaktır.

Nezir’in artık cevabını istediği tek bir soru vardır; Sarp Çeşmeli nerede? Tüm olanlardan habersiz, kaza yapan Sarp ise bu kazadan sağ olarak kurtulmuş ve eve gittiğinde şok yaşamıştır. Bahar ve çocukları evde bulamayan Sarp çılgına döner.

Araç kaza yaptığında hem Pırıl’a mesaj atmıştır. Mesajı gören Pırıl babasına kızar. Tabi akabinde Pırıl’da kaçırılır. Münir adamlarını eve gönderir ve Sarp’ı ordan kurtarır. Hastane de kısa bir tedavi gören Sarp ailesini geri almak için Münir ile vedalaşır. yolda helallik ister ve ölürsem aileme şunları söyle diyerek isteklerini iletir.

Nezir’in evinin önüne gelen Sarp ve Münir ölümle burun buruna gelmişlerdir. Sarp ölümü göze alarak ailesini kurtarmaya gelmiştir. Kadın dizisi Sarp ölecek mi? Peki şimdi neler olacak? Sarp kendisini kurtarabilecek mi, ailesini ve kendisini kurtaracak mı yoksa ailesine karşılık kendi canını mı verecek. Hemen neler olacak biraz bahsedelim

Nezir’in kalbi Bahar ve çocuklarla kısa da olsa beraber kalmasından dolayı yumuşayacaktır. Aslında Nezir kendince bir plan yapmıştır ancak yaptığı plan kendisine dönmüştür. Sarp’ı rehin alacak olan NEzir onunla yüzleşecektir. Onu hemen öldürmeyecek ve bir süre aynı evde yaşayacaklardır. Bu sayede Nezir’in kalbi iyice yumuşayacak ve Sarp’ı affedecek ve onu oğlu olarak görecektir. Evet hiç bir yerde olmayan bu senaryo bilgisini sizlerle paylaşıyoruz.

Çocukların ve Bahar’ın iyi niyet yaklaşımı, Sarp’ın aslında bilmeden oğlunu öldürdüğünü anlayacak olan Nezir Sarp’ı kendi oğlu gibi görecek ve ailesine ve Sarp’a sahip çıkacaktır. Tabi bu hemen olmayacak ilerleyen bölümlerde yavaş yavaş bu olaylar ekranlara gelecektir.

Kadın Dizisi 54. Bölüm Fragman İzle