Kadın Dizisi 55. Bölüm Fragmanı ve Özeti (26 Mart Salı)

Kadın dizisinde Sarp Pırıl, Bahar ve çocukları için teslim olmuştur. Nezir ise onu hemen öldürmek istemez. Sarp kurtulacak mı? Kadın 26 Mart Salı 55. bölüm fragmanı

Kadın dizisinde geçtiğimiz bölümde Sarp Nezir’e teslim olmuştur. Nazir ise Sarp’ı hemen öldürmek istemez. Sarp’ı hemen öldürmek ona bir lütuftur der.

Arif sırf Bahar’ı korumak adına gerçekleri polise anlatmamıştır. İftiradan kurtulmanın en iyi yolu ise iyi bir avukat bulmaktır. Arif kimseye bir şey anlatmak istemez. Ancak avukat ile tanıştıktan sonra ani bir şok yaşar.

Nezir’e teslim olan Sarp ölümü göze almıştır. Ailesi karşılığında öleceğini bilir ve Nezir’den ailesini bırakmasını ister. Ancak Nezir, Sarp’a yaşadıklarını yaşatmak istemektedir. Önce evladından ayıracaktır, sonra onu yapayalnız bırakacaktır.

CEyda, Şirin’in Emre’ye yakınlaşmasından rahatsızdır. Bunu Emre’ye söyler ancak Hatice hiç memnun kalmaz. CEyda Hatice’den özür diler. Ancak Emre’ye yalnızken tekrar söyler ve bunu Hatice duyar. Hatice ve Ceyda arasındaki ipler o anda kopar.

Kadın Dizisi 54. Bölümde Çalan Şarkılar <<<tıkla

Nezir Doruk’u seçmiş ve onu öldürmeye karar vermiştir. Bunu Sarp’a söylediğinde ise Sarp çıldırır. Doruk villanın bahçesine Nezir’in yanına doğru giderken nefesler tutulmuştur. Doruk ölecek mi? Haftaya neler olacak. Doruk ölecek mi sorusunun cevabını aşağıdaki bağlantıdan öğrenebilirsiniz.

Kadın Dizisinde Doruk Ölecek mi?

Kadın Dizisi 55. Bölüm Fragmanı