Kadın Dizisi 6. Bölümde Neler Olacak? Şirin Gerçekleri Bahar’a Anlatıyor mu?

Kadın Dizisi 6. Bölümde Neler Olacak? Şirin Gerçekleri Bahar’a Anlatıyor mu?

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Fox Tv ekranlarının uyarlama dizisi Kadın ilk bölümünden izlediğimiz son bölümüne kadar izleyiciyi kendisine bağlamış durumda. Dizide 2 çocuğu ile mücadele veren bir annenin ölen kocasının hatıraları ve bilinmeyenleri ile yaşamak zorunda kalmasını anlatıyor. Dizinin 5. bölümünden sonra merak edilen konu ise 6. bölümde neler olacak? Yazımızda.

Kadın 6. Bölümde Neler Olacak? Şirin Gerçekleri Bahar’a Anlatıyor mu?

Dizinin başlangıcında Bahar mutlu bir evlilik yapmış ve ardından çocukları olmuş ve kocası hayatını bir tren kazasında kaybetmişti. Sonrasında açığa çıkan olaylar olayın basit bir kaza olmadığını ortaya koydu. Bu kazada Bahar’ın kız kardeşi Şirin’in payı büyüktü. Şirin Sarp’ı seviyordu ve karşılık bulamayınca Sarp’a tacizci iftirasında bulunarak ölümüne neden olmuştu.

Şirin gerçekleri annesine anlatmış ve annesi de Şirin’i haklı bulmuştu. Şirin tam olarak gerçekleri anlattığında annesi Şirin2i korumaya devam ediyordu. Bu arada Bahar’ın bir rahatsızlığı da ortaya çıkmış ve Bahar bu rahatsızlığından dolayı ailesinin yanına taşınmak zorunda kalmıştı. Zira annesi ile arasını iyi tutmak zorundaydı. Peki Şirin Sarp ile ilgili gerçekleri ne zaman açıklayacak?

Şirin Sarp ile ilgili gerçekleri bu bölümde açıklayacak. Sarp’a tacizci iftirası attığından bahsedecek. Bahar ise bu durum karşısında ne yapacak? Bu bölümde Sarp’ın geçmişi ile ilgili bazı gerçeklerde ortaya çıkıyor. Bahar ve çocuklar babalarının yaşadığı köye gidiyorlar. Babalarının yazdığı mektup ise Sarp ile ilgili bilinmeyenleri ortaya çıkarıyor. Bu gerçekler Sarp’ın başından geçenler Sarp’ın çocuklarının da mı başından geçiyor?

[pembetext]Kadın 7. Bölümde Neler Olacak? Tıklayınız![/pembetext]

Kadın 6. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: kadın 28 kasım özeti kadın 6. bölüm fragmanı kadın 6. bölüm neler olacak kadın 6. bölüm özeti kadın şirin bahara gerçekleri söylüyor mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL