Kadın Dizisi 7. Bölüm Özeti? 7. Bölüm Neler Olacak?

Kadın Dizisi 7. Bölüm Özeti? 7. Bölüm Neler Olacak?

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Kadın dizisi Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya devam ederken her bölümde izleyiciyi kendisine bağlıyor. Dizide Bahar’ın başına gelenler ve çektiği sıkıntılar anlatılırken dizinin 6. bölümünden sonra merak edilen konu ise 7. bölüm ne olacağıdır. İnsanlar internette en çok aradığı konuların başında dizinin 7. bölüm özeti ve fragmanı geliyor. Peki 7. bölümde ne oldu?

Kadın Dizisi 7. Bölüm Özeti? 7. Bölüm Neler Olacak?

Kadın dizisinin 6. Bölümünde Sarp’ın geçmişi ve başından geçenler anlatılmıştı. Sarp’ın bir annesi olduğu ve uzun süre kendisini yalnız bıraktığından ve eşinin ailesi ile arasını da bu yüzden düzeltmek istediği ortaya çıkmıştı. Sarp Bahar’a bir mektup yazarak tüm gerçekleri anlatmış ve Bahar’a bir de çocukken uyuduğu bir kazağı bırakmıştı. Ancak Bahar o kazağı göremeden Sarp tren vakasında ölmüştü.

Kadın dizisinde diğer bir konu ise Şirin’in Sarp’a tacizci diyen kişinin kendisi olduğunu ablası Bahar’a anlatması oldu. Bahar Şirin’in bu sözleri karşısında Şirin’in üzerine çıkıp boğazından sıkmış ve çocuklarından birinin gelmesi ile bırakmıştı. Annesinden de bu konuda hesap soran Bahar, annesine muhtaç olduğu için bir şey yapamamıştı.

Kadın dizisi 7. bölümde ise Şirin evi terk ediyor. Şirin ablasına yaptığı kötülüklerden sonra evi terk ederken annesi Hatice bu duruma çok üzülüyor. Diğer bir konu ise Bahar’ın artık hastaneye yatma vakti geldiğidir. Bahar gittide rahatsızlanmış ve hastaneye yatacağı günler yaklaşmıştır. Bahar çocuklarını kime emanet edecek? Tedavisi için annesi on yardım edecek mi? Tüm bu soruların cevabını ilerleyen günlerde göreceğiz.

[mavitext]Kadın 8. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Kadın Dizisi 7. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: kadın dizisi 7. bölüm fragmanı kadın dizisi 7. bölüm özeti kadın dizisi 7.bölüm neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL