Kadın Dizisi 8. Bölüm Özeti? 12 Aralık Fragmanı!

Kadın Dizisi 8. Bölüm Özeti? 12 Aralık Fragmanı!

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Kadın’da bir kadın ve iki çocuğun hayat mücadelesi anlatılıyor. Dizinin 7.bölüm özeti ve fragmanından sonra merak edilen konulardan olan dizinin 8.bölüm özeti ve fragmanı oldu. Dizi uyarlama bir dizi olduğu için yeni bölümlerini önceden izleyip çeviri yaptıktan sonra sizlere olacak olaylar hakkında bilgi veriyoruz. Ancak bazen izlediğimiz bölümler ile yayınlanan bölümler arasında farklar olabiliyor. Değişmeyen konu ise anlattığımız konuların gerçekleşmesidir. Bu nedenle bizim 8. bölümde gerçekleşecek olaylar belki 7. bölümde veya 9. bölümde gerçekleşebilir. Yahut bir kısmı 8. bölümde bir kısmı 9. bölümde gerçekleşebilir. Bu doğrultuda özetleri takip edebilirsiniz. Kadın dizisi 8. bölüm özeti yazımızda…

Kadın Dizisi 8. Bölüm Özeti?

Kadın dizisi 7. bölümde Bahar’ın hasta olduğundan bahsetmiştik. Bahar’ın bu hastalığına tek çare ise uygun bir donör bulunması idi. Bahar bu nedenle annesinin evine taşınmıştı. Burada Şirin ile de tartışan Bahar Şirin’in kendisine gerçekleri anlatması ile yıkılmış ve Şirin’i hiçbir zaman affetmeyeceğini söylemişti. Bahar’ın hastalığı dolayısıyla zaman zaman hastaneye gittiği biliniyordu. Ancak doktorlar yatma vaktinin geldiğini bir takım testler için hastanede olması gerektiği ve ameliyat için uygun donörün bulunması halinde ameliyat olacağından bahsetmişti.

Bu nedenle annesinin uygun bir donör olacağını düşünen Bahar annesinin evine taşınmıştı. Bahar 8. bölümde annesi ile iyi vakit geçirmeye başlamıştı. Ancak kocası ile ilgili annesinin bildiklerini kendine anlatmaması dolayısıyla ona kırgındı. Hatice Hanım ise kızına yaptıkları dolayısıyla pişman olmuş ve kızının hastalığını öğrenerek hastaneye gitmiş ve donör olmayı kabul etmişti. Kadın dizisinin orijinalinde Bahar’ın kemik iliği ameliyatı olması gerekiyor. Annesi testleri yaptırdı fakat sonuçlar olumsuz geldi. Bu durumu kızı ile de paylaşan Hatice kızı ile birlikte hüzünlendi.

Şirin ise evi terk etmiş kendisine ait bir evde kalıyordu. Enver kızının bu durumuna dayanamamış ve Şirin ile Bahar’ı tekrar bir araya getirmek için uğraşıyordu. Bu yüzden Şirin’in kaldığı yere gitmiş ve Şirin ile konuşmuştu. Şirin’e Bahar’a yaptıklarının hoş şeyler olmadığı ve bunları düzeltmesi gerektiğinden bahsetmiş Şirin ise Enver’in her söylediği söze faklı bir sözle karşılık vererek Enver’i dinlemek istememişti. Enver Şirin’in peşinden gerçekleri anlatmaya devam ederken bir anda yere yığıldı.

[mavitext]Kadın Enver Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Şirin’in ablası Bahar’dan özür dileyip kendini affettirecek mi? Enver ölecek mi? Bahar’a uygun donör bulunabilecek mi? Tüm bu soruların cevabını ilerleyen günlerde göreceğiz.

Kadın 8. Bölüm 12 Aralık Fragmanı

Etiketler: kadın 12 aralık fragmanı kadın 8. bölümde neler olacak kadın 8.bölüm özeti


Yorum yaz