Kadın Dizisi Arif Diziden Neden Ayrıldı? Feyyaz Duman Hangi Diziye Geçti

Kadın Dizisi Arif Diziden Neden Ayrıldı? Feyyaz Duman Hangi Diziye Geçti

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Özge Özpinçci (Bahar Çeşmeli), Caner Cindoruk (Sarp Çeşmeli), Bennu Yıldırımlar (Hatice Sarıkadı), Ayça Erturan (Yeliz Ünsal), Ece Özdikici (Jale Demir), Şerif Erol (Enver Sarıkadı), Seray Kaya (Şirin Sarıkadı), Feyyaz Duman (Arif), Devrim Özder Akın (Musa Demir), Kübra Süzgün (Nisan ), Ali Semi Sefil (Doruk , Ahu Yağtu (Pırıl) gibi başarılı oyuncuları içinde barındıran dram tarzı Kadın Dizisi Arif diziden neden çıktı? Kadın Dizisi Arif diziden neden ayrıldı? Hangi diziye geçti. Feyyaz Dumanın yeni projesi nedir?

24 aralık 2019 salı günü Şirin Arif’i mi vurdu. Arif öldü mü, ölecek mi? İşte ayrıntılı analizimiz sizlerle. Heyecan dolu bölümlerle ekranlara gelen kadın dizisi izleyiciyi yine kırıp geçirmeyi başardı. Kadın dizisinde Arif karakterine geniş çaplı bakacak olursak değişik sahnelerde Arif’i hep ölecek sandık. Örneğin 41. bölüm bölümün sonunda Bahar ve sarp ın kavuşma sahnesi gözler önüne gelmişti ve bölüm orada bitmişti. 42. bölümde ise Bahar Sarp’a kavuşmuştu ancak şimdi karşısında yeni bir gerçek var. Oda Sarp’ın çocuklarının ve karısının olması bu baharı derinden etkilemişti.

Bu bölümde Bahar’ın her zorluğun da yanında olan insanlara. dostlarına ve Arife yaptığı suratlar çok abartıldığı diye düşünmüştük. Nankörlük oldu biraz, sosyal medyada büyük tepki almıştı. Oysa Bahar için yanındaki arkadaşları ve dostları elinden geleni hatta elinden gelenin fazlasını yapmıştı. Her derdin de her sıkıntısında yanında bulduğu, elini uzattığında tuttuğu dostlarını bir kalemde silmesi izleyici tarafından düşük not almıştı. Dizinin güzel ve duygulu bir dizi olması ve güzel dostluklar izlettirerek bize bu diziyi sevdiren yapımcıların bu şekilde, bir kalemde kenara atılması hiç hoş olmamıştı.

Kadın dizisi Arif karakterinin diziden neden ayrıldı konusuna gelecek olursak Arif bu bölüme kadar kahramanlığı ve dostluğu her daim iyilikte,kötülükte, sağlıkta ve hastalıkta Bahar’ın yanında olduğunu göstermişti. Arif’i bu bölüme kadar biz çok sevmiş ve Bahar’a olan bağlılığını tam not vermiştik.

Önceki bölümlerde Arif çok tehlikeler atlattı. Bahar’ın peşine takılan adamlar Arif’i fark etmişlerdi. Tabii ki Arif de onları işkillenmişti. Arif her daim Bahar’ın yanında olmaya kararlı iken Bahar’ın ona yüz vermediği dönemde bile baharı korumak için elinden geleni yaptı. Bahar çocukları ile birlikte vakit geçirmek için onları parka götürdüğünde kendilerini takip eden birinin olduğunun farkına bile varmazlar. Yine Arif arkasında Bahar ve çocukları korumak için gözcülük yapmaktaydı. Arif güya gözcülük yaptığını sanırken baharı takip eden adam da aynı zamanda Arif’i de takip etmekteydi.

Arif’in Bahar’ın düşmanlarınin yoluna engel olması dolayısıyla ölüm kararı verilmiş ve ortadan kaldırılması için ortam hazırlanmıştır. Ve 42 bölümün sonunda Enver ve eşi Hatice, Ceyda’nın evinden kendi evlerine giderken Arife uğramak ve hal hatır sormak için çay ocağına girerler. Çay ocağında Enver bey altı yanan bir cezve, etrafta kan olan bir görüntüyle kopan askılıkları görür. Bu görüntü akıllara Arif öldü mü diziden ayrıldı mı sorularını getirmişti.

Arif Necla olarak kendini tanıtan adamlara gözdağı vermeye çalışsa da maalesef kendisine zarar gelmiştir. Ancak Arif’e birşey olmamış ve dizideki rolü devam etmiştir. Ancak 24 aralık 2019 salı günü yine bir heyecan dolu sahne bizleri koltuklarımız kitledi. Şirin yılbaşı gecesi şenliklerine davet edilmemişti. Bahar yine vican yapmış ve Şirin’i çağırmak istemişti. Arif ise ben çağırım demiş ve yukarı çıkmıştır. Bir süre geçtikten sonra bir el silah sesi gelir. Arif mi vuruldu yoksa Şirin mi?

hemen sorunun cevabına gelelim bizce vurulan Şirin’dir. Şirin kendisini vurmak için silahı elinde tutar. O anda Arif kapıdadır ancak kapı açılmaz. O anda içerden silah sesi gelir ve Arif kapıyı açmak için kağpıyı zorlar. Şirin içerdedir ve büyük ihtimal kendisini burmak istemiştir. Şirin karakteri her ne kadar kötü birisi olsada dizide önemli bir karakterdir. Öleceğini düşünmüyoruz. Ayrıntılı analizimizi aşağıdaki bağlantıdan okıuyabilirsiniz.

tıkla>>> Kadın Dizisi Şirin Öldü mü Ölecek mi, Diziden Çıktı mı?

 

Etiketler: arif diziden neden ayrıldı feyyaz duman hangi diziye geçti kadın dizisi arif diziden neden çıktı şirin arif öldü mü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL