Kadın Dizisi Arif Öldü Mü? Ölecek Mİ? Diziden Ayrılacak Mı?

Kadın Dizisi Arif Öldü Mü? Ölecek Mİ? Diziden Ayrılacak Mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Özge Özpinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Ayça Erturan Ece Özdikici, Şerif Erol, Seray Kaya , Feyyaz Duman, Musa Demir,Nisan Çeşmeli, Doruk Çeşmeli,Pırıl, Ceyda gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı kadın dizisinde yaprak dökümü mü başladı?  Salı akşamlarının sevilen dizisi Kadın da Sarp’ın ortaya çıkmasıyla birlikte işler iyice karıştı. Sarp’ın ön plana çıkmasıyla geri planda kalan Arif diziden ayrılacak mı? Kadın dizisi Arif ölecek mi? Diziden ayrılacak mı?

Kadın dizisi son bölümde Şirin evde tek başınadır ve bir el silah sesi duyulur. Şirin mi vurulmuş yoksa Arif mi, Arfi öldü mü, ölecek mi? Kadın dizisinde ARif hepimiz sevdiği bir karaktere dönüşmüştür. Arif kimdir, başından neler geçmiştir isterseniz kısaca hatırlayalım. Önceki bölümlerde Bahar Sarp’la karşı karşıya  geldikten sonra hayatının en büyük şokunu yaşamıştır. Bahar çocuklarıyla birlikte yaşadıklarının şokunu atlatmaya çalışırken, sevdiklerinin her şeyi bilip susması onu oldukça üzmüştür. Diğer taraftan Arif, Sarp’ın ortaya çıkmasıyla birlikte Bahar’ı kaybetmenin korkusu ve üzüntüsünü yaşamıştır.

Kadın Dizisi Sarp bir şekilde senaryo gereği geri planda kalıp seyirciye unutturulmaya çalışılmıştır. Fakat ne yazık ki bunu normal yollarla başarmak mümkün değildi. Bu yüzden Arif karakterini senaryo gereği öldürerek diziden çıkarılması gerekiyordu. Yada Sarp’ın ortaya çıkışıyla Arifi geri plana atmamak uğruna Arifin başına birşey gelmiş olması gözleri Arif’e çevirebilirdi.

Kadın dizisinde uzun süredir Arif karakterine hayat veren ve canlandırdığı rol gereği herkes tarafından oldukça sevilen Arif karakteri dizinin yayınlanan 77. bölümünde vuruldu mu? Öldü mü? Diziden ayrıldı mı? EArif’in Şirin’i davet etmek için yukarı çıkması ile gelen silah sesinde kim vuruldu. Arif içeri girdi mi, yoksa içeri girmeden mi silah sesini duydu?

Kadın dizisi 2. sezonda Bahar’ın tekrar sağlığına kavuşması, diğer taraftan Sarp’ın Bahar’ın karşısına çıkması büyük bir sevinç yaşatırken dizinin bu son bölümünde yaşanan Arif’in başına gelenler üzüntü yaşattı. Fakat bir diğer görüşe göre Kadın dizisi senaryo yazarı Hande Altaylı Arif karakterini  bu kadar çabuk gözden çıkaramaz. Kadın dizisi Bahar’ı , Sarp’ı,Doruk’u Nisan’ı kadar Arifi ile de izlenme oranlarını arttırmıştır.  Bahar ve Arif arasında ki bağ, Arif’in sağduyulu hali izleyicilerin beğenisini almışken Kadın dizisi Arif diziden ayrılmamalı.

[kirmizitext]Kadın Dizisi Arif Diziden Neden Ayrıldı? Feyyaz Duman Hangi Diziye Geçti[/kirmizitext]

tıkla>>> Kadın Dizisi Şirin Öldü mü Ölecek mi, Diziden Çıktı mı?

Kadın dizisi Arif hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmnından bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizce Arif ölerek diziden ayrılmalı mı yoksa dizye devammı etmeli? Arifsiz bir Bahar Kadın dizisi için nasıl olur?

Kadin dizisi final haberleri için Tıklayınız

Etiketler: kadın dizisi arif diziden ayrılacak mı kadın dizisi arif öldü m kadın dizisi arif ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL