Kadın Dizisi Arif Ve Bahar Evlenecek Mi? Ayrılacak Mı?

Kadın Dizisi Arif Ve Bahar Evlenecek Mi? Ayrılacak Mı?

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Kadın dizisi yayınlandığı günden itibaren salı akşamlarının vazgeçilmezi olmayı başardı. Dizinin 2. sezonunda uzun süredir beklediğimiz Sarp Bahar kavuşması yaşandı. Fakat şimdi herkesin merak ettiği konu Arif ve Bahar cephesinde neler yaşanacak? Arif’le Bahar evlenecek mi? Yoksa ayrılacak mı?

Kadın dizisi yeni sezona da aynı etki ve aynı duygusallıkla başladı. Bahar’ın iyileşmesi herkesi çok sevindirdi. Bahar’ın hastalık sürecinde sürekli yanında olan Arif, sonunda kalbinin sesini dinlemiş ve Bahar’a evlenme teklif etmişti. Fakat Sarp’ın Bahar’ın karşısına çıkması tüm dengeleri alt üst etmiş ve  Bahar’ın Arif’le evlenip evlenmeyeceği herkes tarafından merak edilmeye başladı.

Özellikle dizinin son bölümünde Şirin’in Sarp ve Bahar’ı ayırabileceğini söylemesi ve Arif’in Bahar’dan vazgeçmemesi için çabalaması herkesin kafasında aynı soruların oluşmasına neden olmuştur. Kadın dizisi Arif ve Bahar evlenecek mi ayrılacak mı?

Senaryo Bahar ve Sarp’ı bir araya getirebilme üzerine yazılmaya başlayacak. Arif Şirin’in dediklerini kabul edecek. Fakat bu durum Arif’in başına büyük iş açacak çünkü Şirinle iş birliği yaptığı öğrenilecek. Bunu öğrenen Bahar’ın Arif’e olan güveni yerle bir olacak. Şimdi Arif’le Bahar’ın birlikte olmasını isteyen izleyici kitlesi de böylece Arif’e tepki aldıkları için Sarp ve Bahar yakınlaşmasını destekleyecekler.

Kadın dizisi Arif ve Bahar evlenmeyecek. Senaryo tamamen Sarp ve Bahar’ın lehine işleyecek. Arif, Şirin’le birlikte hareket ettiği için Bahar’ı karşısına alacak.

Etiketler: kadın dizisi arif ve bahar evlenecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL