Kadın Dizisi Arif(Feyyaz Duman) Yeni Dizisi Ne, Hangi Kanalda?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Kadın Dizisi

Kadın dizisi 4 Şubat Salı günü muhteşem bir final bölümü ile ekranlara veda etti. Final bölümünden sonra dizinin oyuncularının yeni projeleri de merak edilmeye başlandı. Bu oyunculardan birisi de Arif karakteri ile kendisini sevdiren ve yıldızını parlatan Feyyaz Duman’dır. Feyyaz Duman’ın yeni dizi ne, hangi proje ile ekranlara dönüş yapacak?

Feyyaz Duman kimdir?

Feyyaz Duman’ın kısaca kariyerinden ve başarılarından bahsedelim. Feyyaz Duman ilk defa 2016 yılında fenomen dizi İçerde dizisinde rol almıştı. Dizi sektörüne İçerde dizisi ile giriş yapan Feyyaz Duman kısa sürede dizilerin aranan siması haline geldi. Sonrasında Kadın dizisi ile kariyerine devam eden Duman, burada Arif karakteri ile kendisini sevdirdi. Arif rolü ile oyunculukta zirve yaptı. Bakışları, soğuk tavırları, sevgisini ve nefretini göstermedeki yeteneği tüm izleyenleri kısa sürede etkiledi.

Aslında Feyyaz Duman’ın aldığı eğitim onun kalitesini gösterir nitelikte. 1982 Mardin doğumlu olan Duman, İstanbul teksin Üniversitesi  Halk Dansları bölümünden mezun olmuştur. Eğitiminden sonra Amerika’ya gitmiş ve burada oyunculuk eğitimi almıştır. Ülkeye döndüğünde ise Annemin Şarkısı isimli filmde rol almış ve buradaki rolü ile 51. Uluslararası Altın Portakal Film Festivali’nde en iyi erkek oyuncu ödülünü almıştır.

Kadın dizisi Feyyaz Duman(Arif) Yeni Dizisi Ne?

Dizi sektörüne ise İçerde dizisi ile giriş yapmıştır. Kadın dizisi ile yıldızını parlatan Feyyaz Duman, kısa sürede fan kitlesini de arttırmıştır. Peki Feyyaz Duman şimdi hangi dizide rol alacak? Arif karakteri ile yıldızını parlatan Feyyaz Duman gelen bilgilere göre bir çok projeden teklif almaya başlamış. Tabi gelen tekliflerden bir tanesi Duman’ın tercihi olmuştur.

Feyyaz Duman Baraj dizisi ile anlaşmış ve yakın zamanda Fox’ta izleyici ile buluşacak. Anlaşılan Feyyaz Duman’ın başarısının farkında olan Fox başarılı oyuncuyu bırakmamış. Sevilen oyuncu yine Fox ekranlarında seyircisi ile buluşacak. Peki Feyyaz duman’ın yeni dizisi Baraj nasıl bir dizi, kısaca bilgi verelim.

Baraj Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Baraj dizisi Türkân Şoray ve Tarık Akan’ın başrolünü oynadıkları “Baraj” filminin dizi versiyonu olacak. Dizide Biran Damla Yılmaz’ın Nehir, Burak Yörük ise Kadir karakterini canlandıracak. Dizide rol alacak olan diğer oyuncular ise Tuna Orhan ve Sumru Yavrucuk oldu. 20 Ocak’ta çekimlerine başlanan dizi bir aksilik olmazsa Şubat sonu gibi ekranlarda olacak.

tıkla>>> Baraj Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Hangi Kanalda?

Etiketler: feyyaz duman yeni dizisi kadın arif yeni dizisi kadın feyyaz duman yeni dizisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL