Kadın Dizisi Bahar’ın Gerçek Amacı Ne? Annesi Hatice’nin Evinde Neden Kalmak İstiyor?

Kadın Dizisi Bahar’ın Gerçek Amacı Ne? Annesi Hatice’nin Evinde Neden Kalmak İstiyor?

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Fox ekranlarının sevilen dizisi Kadın 11. bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanırken dizide Bahar’ın annesinin evinde kalmak istemesi herkesi şaşkına çevirdi. Bahar’ın annesi ile arası bozuk olmasına rağmen sırf çocuklara bakamadığı için mi Hatice’nin evinde kalmak istiyor? Bahar’ın annesinin evinde kalmak istemesinin asıl nedeni ne olabilir? Yazımızda.

Kadın Dizisi Bahar’ın Gerçek Amacı Ne? Annesi Hatice’nin Evinde Neden Kalmak İstiyor?

Fox ekranlarında duygusal anları ile izleyicileri gözyaşına boğan dizi Kadın’ın son bölümünde Bahar ciddi bir hastalığın eşiğinde bulunuyor. Bahar’ın hastalığının ne kadar ciddi olduğu ise yapılacak tetkiklerden sonra belli olması beklenirken Bahar’ın doktor ciddi bir hastalıktan şüpheleniyor. Bahar’ın kan miktarının azaldığı bu yüzden de kendisine dikkat etmesi ve yaralanmaması gerekiyor. Dizinin 11. bölüm fragmanında ise Bahar annesi Hatice’nin evine gelir ve evde yaşamak istediğinden bahseder. Bahar’ın bu şekilde davranışı ise herkesi şaşırtır. Bahar neden Hatice’nin evinde kalmak istemektedir?

Bahar’ın annesinin evinde kalmak istemesinin nedeni Bahar’ın kemik iliği nakli olmak zorunda olmasından kaynaklanmaktadır. Bahar çok hastadır ve ilik nakli olmak zorundadır. Bunun için bir donöre ihtiyaç vardır. O da ailesinden birisi olmak zorundadır. Bu yüzden arkadaşları yanılmıyorsam Musa olabilir, veya doktorlardan birisi, annesi ile arasının iyi olması gerektiğini bunu çocukları için yapması gerektiği konusunda Bahar’ı uyarır. Bahar annesi ile arası bozuk olduğundan gitmek istemese de ölmemek ve çocuklarını yalnız bırakmamak için bunu yapmak zorundadır. Bu yüzden annesinin evine gider.

[mavitext]Adı Zehra Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Bahar’ın annesine çocuklara bakamadığı yalanını söyler ve bu şekilde evde kalmaya çalışmaktadır. Şirin’in ablasının evde kalma isteğini olumlu karşılaması ise herkesi şaşkına çevirir. Şirin’in ne gibi amacı olabilir diye düşünürler. Benim düşüncem Şirin’in amacının Bahar’ın yakınında olmak ve ona kötülük yapmak için böyle bir durumun daha iyi olacağını düşünmesinden kaynaklanmaktadır. Yoksa Şirin durup dururken böyle birşeyi kabul etmek istemez. Telefonla ablasını arayıp yüz şeklini yakından görmek istiyor olabilir. Siz Bahar’ın annesinin evinde kalmak istemesini nasıl değerlendiriyorsunuz? Şirin’in olumlu yaklaşmasındaki amaç ne olabilir? Düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz

[pembetext]Kadın Şirin’in Sarp ile İlişkisi Nedir? Tıklayınız![/pembetext]

Kadın 11. Bölüm Fragmanı

Etiketler: kadın bahar neden annesinde kalmak istiyor kadın baharın annesi ne cevap verecek kadın baharın isteği şirinin olumlu yanıtı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL