Kadın Dizisi Bahar’ın Hastalığı Ne? Bahar Ölecek mi? Hastalığının Çaresi Var mı?

Kadın Dizisi Bahar’ın Hastalığı Ne? Bahar Ölecek mi? Hastalığının Çaresi Var mı?

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanan dizi Kadın dizisi tüm heyecanı ile devam ederken dizide izleyiciyi üzecek haberler gelmeye devam ediyor. Bahar’ın tek başına verdiği mücadele yetmez gibi bir de Bahar’ın başına bir hastalık musallat oldu. Peki bu hastalık nedir? Bahar ölecek mi? Çocuklara ne olacak? Tüm bu soruların cevabı yazımızda..

Kadın Dizisi Bahar’ın Hastalığı Ne? Bahar Ölecek mi? Hastalığının Çaresi Var mı?

Bahar son zamanlarda kendini iyi hissetmemektedir. Tükürüğünden kan gelmekte ve kanaması olmaktadır. Bu sorunları sıklıkla devam etmektedir. Doktora giden Bahar hiç ummadığı bir gerçekle karşı karşıyadır. Bahar hastadır. Kontrollerde kanser hastalığı tespit edilmiştir. İlaç kullanması gerekmektedir. Doktorlar hastalığının orta seviyede olduğunu ve 1 ay içerisinde kontrol edilip ilik nakli yapılacağını bildirmektedir.

Ancak Bahar verilen ilaçları kullanmamaktadır. Çocukları ilaçları bulmuştur. Oda çöpe atmıştır. Ancak doktorla yeniden görüşen Bahar doktora ölmek istemediğini ve çocuklarından ayrılmak istemediğini söylemektedir. Çocukları tek başına kalırsa büyük sıkıntılar yaşayacaktır. Bahar’ın hastaneye yatması ile çocuklarına kim bakacaktır? Doktor ise Bahar’a çocukları için yaşaması gerektiğini söylemektedir.

Bizim düşüncemiz Bahar’ın ölmeyeceğidir. Bahar bir şekilde bu hastalıktan kurtulacak ancak kurtulması için zor günler Bahar ve çocukları beklemektedir.

[mavitext]Kadın Dizisi İzlendi mi? Reyting Sonuçları! Tıklayınız[/mavitext]

Sizce Bahar bu hastalığından kurtulabilecek mi? Yoksa bu amansız hastalık onu öldürecek mi? Çocuklar Bahar ölürse ne yaparlar? Bu konularda ne düşünüyorsunuz? Bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: kadın bahar nasıl kurtulacak kadın bahar ölecek mi kadın bahar'ın hastalığının çaresi var mı kadın dizisi baharın hastalığı ne


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL