Kadın Dizisi Bahar’ın Tahlil Sonuçları Nasıl? Bahar’ın Hastalığı!

Kadın Dizisi Bahar’ın Tahlil Sonuçları Nasıl? Bahar’ın Hastalığı!

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Kadın tüm heyecanı ile 7. bölümde de devam ederken hastaneden gelen tahlil sonuçları herkesi şoka uğratmaktadır. Hastanedeki tahlil sonuçlarında ne var? Bahar’ın hastalığı nedir? Kurtuluşu yok mu? Yazımızda..

Kadın Dizisi Bahar’ın Tahlil Sonuçları Nasıl? Bahar’ın Hastalığı!

Fox ekranlarının en dramatik dizilerinden biri olan Kadın izleyiciyi adeta televizyona kitlemiş durumda. Dizide çocukalrına bakmakla yükümlü bir annenin dramı anlatılıyor. Bahar çocukları Nisa ve Doruk ile ilgilenirken kendine iyi bakamamış ve zayıf düşmüştür. Üzüntüler ve hayatın stresi Bahar’ı hasta yapmıştır. Bahar’ın bu durumu izleyiciyi üzmekte ve Bahar’a yardım etmek isteyen izleyiciler çıkmaktadır. Çünkü Bahar o kadar zor durumdadır ve bu durumu o kadar güzel izleyiciye aktarılmaktadır ki izleyici Bahar’ı bu sıkıntılardan kurtarmak istemektedir.

Bahar’ın şimdi daha büyük bir sorunu vardır. Bahar sürekli bayılmakta ve burnu kanamaktadır. Bunun için hastaneye giden Bahar tahlil verir ve sonuçları çıkmıştır. Doktorların baktığı tahlil sonuçları henüz açıklanmadı. Ancak bizim bilgilerimize göre Bahar çok hastadır ve tedevi olması gerekmektedir. Bu konuda kendisine kim yardım edecek? Bahar kurtulabilecek mi? Yazımızın devamında yazı ile ilgili güncelleme yaptık.

Bahar’ın hastalığı dizinin Türkiye versiyonunda nedir bunu ileride öğreneceğiz. Ancak dizinin orijinalinde Bahar kemik iliği kanseridir ve kurtulması için kendisine uyumlu bir donör gerekmektedir. Bu doner arayışı içerisinde annesi Hatice Hanım’ı düşünür ve kendisine bir şey olursa annesi çocuklarla ilgilenir diye düşünür. Bu arada Hatice Hanım kızı Bahar için Donör olacaktır. Ancak Hatice Hanım’ın testleri Bahar’a uygun olmayacak. Tabi bunlar dizinin orijinalinde böyle bakalım bizde nasıl olacak.

[mavitext]Kadın Doruk Nerede? Doruk bulunabilecek mi?[/mavitext]

Etiketler: kadın dizisi bahar tahlil sonuçları kadın dizisi baharın hastalığı nedir kadın dizisi baharın tahlil sonuçları nasıl


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL