Kadın Dizisi Berşan Kimdir? (Sahra Şaş)

Kadın Dizisi Berşan Kimdir? (Sahra Şaş)

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanan dizi Kadın tüm heyecanı ile devam ederken diziye yeni karakterlerde dahil olmaya devam ediyor. Dizide Berşan karakterini canlandıran oyuncu Sahra Şaş’tır. Sahra Şaş kimdir? Tanıyalım..

Kadın Dizisi Berşan Kimdir? (Sahra Şaş)

1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 1.65 boyunda, 54 kg ağırlığındadır. Kahverengi göz rengine sahip güzel oyuncu Akrep burcudur. Oyunculuk eğitimini nereden aldığını bilmediğimiz Sahra Şaş’ın oyunculuk yeteneğini geliştirmek için tiyatro eğitimlerine katıldığını ve bir çok oyunda oynayarak kendini geliştirdiğini düşünüyoruz. Oyuncu Kürt kökenli olmasından dolayı iyi Kürtçe’de bilmektedir.

Sahra Şaş, 2013 yılında Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Adını Kalbime Yazdım’da rol almıştır. Dizide İpek Karapınar, Serhan Yavaş, Erkam Aydar rol almıştır. 2013 yılında başrollerinde Bülent İnal, Umut Karadağ, Burcu Kara, Özge Özpirinçci’nin rol aldığı dizi Tatar Ramazan’da rol aldı. Sahra Şaş bir ara Mahsun Kırmızıgül’ün yapım şirketi Boyut Film’in Tatvan civarında çektiği Başrollerinde Deniz Çakır, Kadir Doğulu ve Elçin Sangu gibi önemli isimlerin yer alacağı Aşkın Dili Yok isimli dizide bulunuyordu. Ancak dizi yayınlanacak kanal bulunamadığı için proje rafa kalktı.

Sahra Şaş, 2015 yılında Hülya Avşar, Beren Saat, Ekin Koç’un yer aldığı dizi Kösem Sultan’da Dilber karakterini canlandırmıştır. Oyuncu son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanan dizi Çoban Yıldız’ında Rüveyda karakterini canlandırmıştır. Dizide Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar ile birlikte rol almıştır.

Sahra Şaş Çoban Yıldızı Videosu!

Etiketler: kadın dizisi berşan gerçek adı kadın dizisi berşan kimdir kadın dizisi berşan oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL