Kadın Dizisi Burcu Kim? Gerçek Adı, Yaşı, Oynadığı Diziler

Kadın Dizisi Burcu Kim? Gerçek Adı, Yaşı, Oynadığı Diziler

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Fox Tv’nin ilgiyle izlenen dizisi Kadın’da yine heyecan dolu bir bölüm izleyenleri bekliyor. Kadın dizisi son bölümde Bahar’ın bir kardeşi olduğu daha ortaya çıktı. Bu kardeşinin ismi Burcu. Peki Bahar’ın kardeşi Burcu kim? Diziye ne zaman dahil olacak? Karakteri hangi oyuncu dolduracak. Tüm bu soruların yanıtı haberimizin devamında…

Hatice Bahar’ın kardeşi olabilir ihtimaliyle eski eşinin sevgilisine gitti. Kızları Ece’nin Bahar’la kardeş olup olmadıklarını öğrenmek istedi. Tek amacı Bahar’a uygun ilik bulmaktı. Fakat Bahar isimli bu kadın kızlarının Bahar ile kardeş olmadıklarını söyledi. Bunun üzerine Hatice, Ece’nin saçından bir tel alarak DNA testi yaptırdı. Fakat test olumsuz çıktı.

Bahar, kızlarından Ece’nin değil Burcu’nun Bahar’la kardeş olduğunu söyledi. Hatice duydukları karşısında büyük bir şaşkınlık yaşadı. Peki Kadın dizisi Bahar’ın kardeşi Burcu kim? Burcu’nun iliği Bahar’a uyacak mı? Burcu karakterine hayat veren oyuncu henüz açıklanmadı. Netleşir netleşmez haberimizde yer alacak.

Fakat Burcu’nun iliği büyük ihtimal Bahar’a uyacak.

Etiketler: burcu bahara ilik verecek mi burcunun iliği bahara uyacak mı kadın dizisi baharın kardeşi burcu kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL