Kadın Dizisi Cem Kim, Karakter Analizi!

Kadın Dizisi Cem Kim, Karakter Analizi!

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Fox’un fenomen dizisi Kadın’a yeni bir karakter dahil oldu. Bahar’ın yeni patronu olarak karşımıza çıkan Cem karakteri kimdir, dizideki hikayesi ne, işte detaylar… Cem karakteri izleyici karşısına çıkacak olan oyuncu Hakan Kurtaş oldu. Hakan dizide Cem karakteri ile dizinin karanlık yüzünü sergileyecek.

Fox TV’nin sevilen dizisi kadın da geçtiğimiz günlerde bir ayrılık yaşanmış ve Sarp karakterini canlandıran Caner Cindoruk diziden ayrılmıştı. Kadın dizisinin yeni bölümünde yeni bir karakter ortaya çıktı. Cem ismi ile diziye dahil olan karakter mafyavari bir yapıya sahip. Kadın dizisi Cem karakteri kim, gerçek adı, oynadığı diziler ve detaylar…

Saat karakterini canlandıran Caner Cindoruk’un kadın dizisinden ayrılmasıyla dinde hikâyesinde bazı değişikliklerin olduğu dikkatlerden kaçmadı. Yeni sezon yeni bir hikaye ile başladı ve hikaye uygun olarak bazı karakterler de diziye dahil edilmeye devam ediyor. Bu karakterden birisi de Cem oldu. Cem karakteri mafyavari yapısıyla dizide yer alıyor.

tıkla>>> Kadın Dizisi Hatice Diziden Neden Ayrıldı, Yeni Projesi Nedir?

Cem, Bahar ve Ceyda’nın yeni patronu olarak karşımıza çıkacak. Yemekle ilgili Bahar ve Ceyda’yı işveren Cem Kendi şirketi ile ilgili yemek organizasyonlarına Bahar ve Ceyda’ya vermiştir. Senin gerçekten yasadışı işler yapmış olması Bahar ve Ceyda’yı da zor durumda bırakacaktır.

Cem karakterini canlandıran oyuncunun adı Hakan Kurtaş’tır. Hakan Kurtaş 1988 İzmir doğumludur. 190 santimetre boyunda olan Hakan Türk dizi ve sinema oyuncusu olarak kariyerine devam etmektedir. Mimar Sinan üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümü mezunu olan Hakan Kurtaş orta okulda başladığı tiyatroya lise döneminde devam etti. 2010 yılında DUT tiyatrosunda punk rock oyununda yer aldı.

Üniversite yıllarından önce profesyonel anlamda bazı kulüplerle basketbol oynadı karikatür çizdi ve müzikle uğraştı. Hatta Leman, Uykusuz Mizah ve Karikatür dergilerinde karikatürleri yayınlandı. Aynı zamanda müzikle uğraşan Hakan Kurtaş, Ulaş Tuna Astepe ve Cem Tuncer ile birlikte 2013 yılında Bir Aralık isimli bir müzik grubu kurmuşlar. Bu müzik grubunda Kurtaş hem söz yazdı hem beste yaptı hem de gitar çalıp şarkı söyledi.

Hakan Kurtaş şimdiye kadar birçok dizi ve filmde rol aldı. Bunların yanı sıra 18 Uluslararası altın Koza film Festivali’nde 2011 yılında Vücut isimli filmle umut veren genç erkek oyuncu ödülünü aldı. Başarılı oyuncunun rol aldığı bazı dizi ve filmler şunlardır;

Ezel, Bir Çocuk Sevdim, Aşk, Filinta Bir Osmanlı Polisiyesi, Analar Ve Anneler, Seddülbahir 32 Saat, Dolunay, 8 Gün ve Çarpışma isimli diziler. Filmler ise; Vücut, Grueling And His Wife, 91.1, Saruhan, Bölük, Martıların Efendisi ve İyi Oyun.

Kadın Dizisi Yeni Bölüm Fragmanı

 

Etiketler: kadın dizisi bahar'ın yeni patronu kadın dizisi cem kim kadın dizisi yeni oyuncu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL