Kadın Dizisi Cem ve Kısmet Arasındaki Bağlantı Ne?

Bahar ve Ceyda’nın iş bulup para kazanma hayalleri suya düşmüştür. Berşan’ın da işin içine karışması ile güzel niyetle başlanan bir iş hüsranla sonuçlanmıştır. Bahar ve Ceyda eroin taşırken polis baskını ile karşı karşıya kalmışlardır. Taşıdıkları eroinden habersiz olan Bahar ve Ceyda tencereleri aceleyle başka bir yerde bırakmışlardır. Şok üstüne şok yaşayan Bahar ve Ceyda herşeyden habersizdir.

Asıl şok ise işin sonunda karşılarına çıkacaktır. Bahar ve Ceyda polise gidip gitmeme arasında bocalamışlardır. Ancak Bahar’ın görüntüleri herşeyi terse çevirmiştir. Cem Bahar’ın mahallesine gelmiş, Ender’le tanışmış ve Bahar eve Ceyda’ya göz dağı vermiştir. Onlara hemen parka gelip arabaya binmelerini istemiş aksi takdirde Ender’i öldüreceğini söylemiştir.

Bahar, Ceyda ve Berşan umutsuz ve çaresiz bir şekilde denileni yapmışlar ve Cem ile buluşlardır. Cem onları uzak bir yere götürür. Her hafta 100Bin Tl olmak üzere 4 hafta boyunca onlardan ödeme ister. Bahar ve kızlar çaresizdir. Ne yapacaklarını bilmeden mahalleye geri dönerler.

Diğer taraftan Kısmet ise Ceyda’nın çocuğunu araştırmaktadır. Kısmet’in ofisindeki bir kişi ise gerçekten esrarengiz bir hava katmıştır. Cem, Kısmet’in ofisindedir ve gayet rahattır. Kısmet de Cem’i tanıyordur. Kadın dizisinde geçtiğimiz bölümde neler yaşanmıştı tekrar kısaca hatırlayalım.

Ceyda ile beraber başı belaya giren Bahar polislerin gelmesiyle beraber büyük bir şok içine girmiştir. Bir şekilde polislerin elinden kurtulmayı başarsalar da çok daha büyük bir tehlike onları beklemektedir. Çünkü Cem’in tencerelerinin peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Bahar ve Ceyda’ya daha yakın olmak için Enver’in terzi dükkanını kullanması ise onları daha da korkutmuştur.

Asıl korkutan ise Cem ve Kısmet’in beraber olmalarıydı. Zekası ve güzelliği ile bizleri etkileyen Kısmet seyirciyi hiç beklemediği bir anda vurmuştu. Bir yanda yer altı dünyasının karanlık yüzü diğer yanda avukatlık mesleğinin arkasına saklanmış bir şeytan. Bu nasıl bir ikilidir. Kısmet’in amacı nedir, Cem ile bağlantısı nedir, tüm bu sorular cevap ararken bizlerde bazı detaylara ulaştık.

Bildiğiniz gibi Kısmet üvey ailede büyümüştür. Cem ise onun üvey kardeşidir. Bir diğer konuşulan kulis bilgisi ise Kısmet bir suç örgütünün elinde büyümüş ve Cem ile de orada tanışmıştır. Kısmert ile Cem çocukluk arkadaşıdır ancak Cem Kısmet’e içten içe aşk beslemektedir.