Kadın Dizisi Doruk Neden Kayboldu? Doruk Bulunabilecek mi?

Kadın Dizisi Doruk Neden Kayboldu? Doruk Bulunabilecek mi?

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Fox ekranlarında yayınlanan dizi Kadın’ın 7. bölümünde Doruk kaybolur. Doruk nerede kayboldu? Doruk bulunabilecek mi? Yazımızda..

Kadın Dizisi Doruk Neden Kayboldu? Doruk Bulunabilecek mi?

Fox Tv ekranlarında yayınlanan dizi Kadın’ın 7. bölümünde Bahar çok hastadır. Doktorlar Bahar’ın hastalığına çare ararken Şirin ise babasının aldığı telefonu aramaktadır. Enver Şirin’den telefonu alır ve içindeki videoyu görür. Şirin’den aldığı telefonun içineki videoyu sildikten sonra Bahar’a gönderir. Bahar ise önce ne olduğunu anlamaz ve telefonun içini açar. Sarp’ın telefonu olduğunu anlar ve telefonu getiren çocuğun peşinden koşar.

Bahar çocuğun peşinden koşarken bir telefon gelir ve Doruk’un kaybolduğundan bahseder. Telefon okuldan gelmiştir. Doruk okuldan çıkmıştır. İnsanların arasına dalan ve bir şeyler arayan Doruk kayboldu mu? Doruk bulunabilecek mi? Doruk nerede? Bahar şimdi ne yapacak?

Kadın dizisinde çocukların baba diye Arif’i tanıtmaları ve bablarına olan özlemi 7. bölüme damga vurdu. Duygusal anların yaşanmasına neden olan bu olay herkesi hüzünlendirdi.

[mavitext]KAdın Dizisi Berşan Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: kadın dizisi doruk bulunabilecek mi kadın dizisi doruk kayıp kadın dizisi doruk neden kayboldu kadın dizisi doruk nerede


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL