Kadın Dizisi Ece Kim? Bahar’ın Kardeşi Mi?

Kadın Dizisi Ece Kim? Bahar’ın Kardeşi Mi?

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Kadın dizisinde 28. Bölümde dahil olan Ece karakteri Bahar’ın kardeşi mi? Bahar için endişelenen Hatice ona ilik arayışında her yolu deniyor. Şimdi de Bahar’ın babası olan eski kocasının bir zaman sevgili olduğu kadını buldu ve ondan çocuğu olup olmadığını sordu. Fakat kadın kızlarının Bahar’la kardeş olmadıklarını öğrendi.

Hatice yine de bir umut kıza sarılma bahanesiyle saçından bir tel aldı ve DNA testi için onu sakladı. Peki kadın Dizisi Ece gerçekte ne Bahar’ın kardeşi mi?

M

Kadın Dizisi Ece kim?Kadın Ece kim?Bahara benzerliğiyle dikkat çeken Ece karakterinin ismi Büşra Tut’tur. Konservatuar mezunu olan Büşra Tut.11 Nisan 1992 yılında Dünyaya gelmiştir. Hayali küçüklükten itibaren oyuncu olmak olan Büşra Tut Anadolu Üniversite Tiyato bölümünden mezundur. Daha önce Baba Candır dizisinde Ezgi rolüyle izleyici karşısına çıkmıştır. Enayi isimli tiyatro oyununda rol almıştır. Güzel oyuncunun yeşimlerini paylaştığı instagram hesabı: @bratut

Evet Ece Bahar’ın kardeşidir. Hatice Şirin’in kanında çıkan sarılık mikrobu nedeniyle ilik vermesinin mümkün olmadığını öğrendiği anda büyük bir yıkım yaşamıştır. Buna bir çözüm yolu bulmak için eski kocasının sevgilisiyle bile görüştü. Fakat istediği sonucu alamadı. Ece Bahar’ın kardeşi olduğunu söylemedi.

Kadın Dizisi Ece’nin  Bahara olan benzerliği de dikkat çekiyor. Fakat Dizinin orijinal versiyonunda Bahar’ın bir kardeşi olduğu bilgisi bulunmuyor. Dizide heyacanı artırmak için senaryoya bu karakter eklenmiştir.

Bahara uygun ilik Ece’nin olabilir.

[mavibuton][/mavibuton]

Etiketler: Büşra tut kim Kadın Dizisi baharın Yen'i kardeşi kim Kadın Dizisi Ece kim Kadın Dizisi Ece'nin gerçek adı Ne Kadın Ece Bahar'ın kardeşi mi


Yorum yaz