Kadın Dizisi Emre Kimdir? Cafe’nin Sahibi Kim? Gerçek Adı?

Kadın Dizisi Emre Kimdir? Cafe’nin Sahibi Kim? Gerçek Adı?

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Kadın dizisinin 45. bölümünde yerni bir karakter diziye dahil oldu. Bu karakter Emre’dir. Ceyda’nın büyük ihtimal yakından tanıdığı bir isimdir. Emre kimdir, gerçek adı ne, hangi dizilerde oynadı?

Emre bir kafenin sahibidir. Bahar’ın çalışmak için iş başvurusu yaptığı yerin sahibi olan Emre, Ceyda’nın yakından tanıdığı bir isimdir. Bahar ile kafeye gelen Ceyda, Emre’yi görür görmez bir anda şok olmuş ve hemen oradan uzaklaşmıştır. Emre kimdir, Ceyda ile bağlantısı nedir?

Ceyda daha sonrasında Bahar’a Emre hakkında bilgi vermiştir. Emre, Ceyda’nın oğlu Arda’nın babasıdır. Ceyda ile zamanında aşk yaşamış ve bu birlektilikten Arda dünyaya gelmiştir. Ancak Emre’nin Bahar’ın hastalığını duyunca geçmişinde böyle bir hastalıkla ilişkisi olduğu da dikkatlerden kaçmamıştır.

Emre Ceyda’nın çocukluk aşkıdır. Emre zengin bir ailenin oğludur. Babaannesinin evine yazları gider orada Ceyda ile oyunlar oynar arkadaşlık ederlermiş. Tabi Ceyda o yaşlarda Emre’ye karşı aşk beslemeye başlamış. Yaşlar büyüyünce aşklarda karşılık bulmuştur. Tabi bizim aşıklar genç yaşın verdiği kafa ile bir cahillik etmişlerdir. Emre o yaz Almanya’ya gider ki zaten orada oturmaktadır. Bizim Ceyda ise karnında çocuğu ile yalnız kalır. 4 ay sonra hamile olduğunu öğrenir.

Kimseye birşey diyemez ve teyze kızından aldığı para ile İstanbul’a Emre’yi bulmaya gelir. Tabi bulamaz. Sefalet ve fakirlik içerisinde karnındaki bebği ile yaşamaya başlar. Bebek doğar ancak annesi onu bir daha istemez. Ceyda ise İstanbul’da sıkışıp kalmıştır.

Emre karakterini canlandıran oyuncu Ahmet Rıfat Şungar’dır. Sinema ve dizi oyuncusudur. İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 1983 doğumludur. 182 cm boyunda olan genç oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Üç Maymun’daki oynadığı rolü ile oldukça beğenilmiştir. Üç Maymunda annesi rolünde olan Hatice Aslan ile oynadığı rollerdeki performansı dillere destandır.

Etiketler: kadın dizisi emre'nin gerçek adı kadın emre kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL