Kadın Dizisi Enver Ölecek Mi? Öldü Mü? Diziden Ayrıldı Mı?

Kadın Dizisi Enver Ölecek Mi? Öldü Mü? Diziden Ayrıldı Mı?

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Fox TV’nin duygu yüklü dizisi Kadın’da hepimizin çok sevdiği Enver karakterinin başı dertte. Dizinin son bölümünde Sarp’ın yaşadığını öğrenen Enver büyük bir çıkmazın içine girmiştir. Bahar’a Sarp’ın yaşadığını söyleyip söylememekte kararsız kalan Enver öğrendiği bu gerçek yüzünden ölecek mi? Kadın dizisi Enver öldü mü? Ölecek mi?

Kadın dizisi 30. bölümde Enver Sarp’ın yaşadığını öğrenir ve önce polise gitmeye karar verir. Şirin ne kadar engel olmak istese de başarılı olamaz. Enver’i polise gitmekten vazgeçiren isim Jale olur. Şirin, Bahar’ın gerçekleri öğrenmemesini kendi çıkarları için değil tamamen ailesinin hayatını tehlikeye atmamak için ister.

Çünkü Sarp’ın kayınpederi Şirin’i tehdit etmiştir. Eğer Sarp’ın yaşadığını bir kişi dahi öğrenirse annesini ve babasını öldürmekle tehdit etmiştir. Ve Pırıl’ın babası Enver’in gerçekleri öğrendiğini anlar. Şirin’in babası Enver’in Alp’le buluşacağını öğrenince bu buluşmaya engel olmasını söyler adamlarına.

Ve herkese bir haber gelir Enver, hastanededir. Özellikle haberi alan Hatice, Enver’in öldüğünü sanarak oldukça üzülür. Şirin ise babasının kendisi yüzünden bu hale geldiğini düşünerek çılgına döner. Peki Enver gerçekten öldü mü?  Kadın dizisi Enver ölmeyecek. Dizinin en önemli karakterlerinden biri olan Enver hastaneye kaldırılacak ama hayatta kalmayı başaracak.

Dizinin fragmanında dikkat çeken bir diğer detay ise Enver dede evden çıkarken Doruk’un peşinden su dökmesi oldu. Duygu dolu yeni bölümde Enver ölecek mi öldü mü soruları sıklıkla sorgulanacak. Biz herkesten önce sizler için konuyu açıkladık.

Etiketler: kadın dizisi enver diziden ayrıldı mı kadın dizisi enver öldü mü kadın dizisi enver ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL