Kadın Dizisi Hatice Diziden Neden Ayrıldı Bennu Yıldırımların Yeni Projesi Nedir

Özge Özpirinçci, Kübra Süzgün, Ali Semi Sefil, Caner Cindoruk, Feyyaz Duman, Şerif Erol, Seray Kaya ve Ahu Yağtu gibi başarılı oyuncuların içinde yer aldığı Kadın dizisinden bir oyuncu daha bu hafta diziden ayrıldı. Kadın dizisi Hatice diziden neden ayrıldı? hangi diziye geçti? Bennu Yıldırımlar’ın yeni projesi ne? gibi birçok soru izleyicinin ilgi odağı oldu.

Nadim Güç’ün yönetmen koltuğunda oturdugu, senaryo yazarı ise Hande Altaylının kaleminden çıkan, 3 sezondur ilgi ile takip edilen kadın dizisinin yenilikler getirmesi gerektirdiği düşünuldü. Bu yüzden diziye yeni yüzler gelmeden once eski yüzlerden de bir çok oyuncu ile yollarını ayırmaya karar verdi. Geçtiğimiz bölümde Nezir Korkmaz kadın dizisinden ayrılan oyuncular arasında kendini gösterirken, onu takip eden Bennu Yıldırımlar da Hatice karakterinin trafik kazasında ölmesi ile kadın dizisi ile yollarını ayırdı.

Gectiğimiz bölüme bir göz atacak olursak Hatice’nin ölüm haberini alan tüm sevenleri darmadağın oldu bunların arasında en çok dikkat çeken ise ona en çok bağlı hatta hayattaki tek sevdiği insan olan annesini kaybeden Şirin oldu. Annesinin ölümüne çabuk alışamayacak olan Şirin daha önce yaptıklarının da pişmanlığını duydu.

Bu arada Arif ise vicdan azabı çeken diğer bir taraf oldu kırmızı ışıkta geçip bu kazaya sebebiyet verdiği için kendini suçlu hissediyor. Bahar ise bunun bir kaza olduğunu ve Arif’in kendisini üzmemesi gerektiğini söyleyerek ona teselli versede Arif yaşadığı vicdan azabından nasıl kurtulacak merak konusu. Enver ise hayattaki tek tutanağı Hatice’yi kaybetmenin yokluğuna alışabilecek mi yoksa kalbi bu acıya daha fazla dayanamayarak O da diziye veda edenler arasında mı girecek?Sanıyorum Enver karakteride Haticenin ardindan bu acıya dayanamayıp diziye kalp krizi geçirerek veda eden oyuncu olarak yeni hayatına devam edecek. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce Kadın dizisinden ayrılacak oyuncular arasında Hatice den sonra kim olacak?

Bennu Yıldırımların Yeni Projesi hakkında henüz net bir bilgi yok. Çesitli teklifler edileceği gelen haberler arasında olsa da Bennu Yıldırımlar için uygun projeler olmadığı takdirde kabul görmeyecektir. Yetenekli oyuncu Yaprak dökümünde de sergilediği performans en az Kadin dizisi kadar kaydadegerdi. Şimdi de gerçekten basarili bir senaryo gelirse değerlendirecektir.