Kadın Dizisi Hatice Öldü mü Ölecek mi? Bennu Yıldırımlar Diziden Çıktı mı?

Kadın Dizisi Hatice Öldü mü Ölecek mi? Bennu Yıldırımlar Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Kadın dizisi duygusal bir bölümle haftayı kapattı ancak bizleri de merak bırakmayı başardı. 45. bölüm ile 2018 yılının son bölümünü ekranlara getiren dizide heyecan dolu dakikalar yaşamndı. Nezir’in adamları birisini vurdu. Vurulan büyük ihtimal Hatice oldu. Hatice ölecek mi sorusu ise en çok sorulan soruların başında geliyor. Bennu Yıldırımlar diziden ayrılacak mı?

Kadın dizisi son bölümünde neler yaşandı. Nezir Bahar’ı ve çocukları aldırmak için düğmeye bastı. Bu olar Sarp’tan gizlendi. Ancak Sarp’ın yanındaki adamı ona en sonunda doğruları söyler ve Sarp Bahar’ı kurtarmak için hemen yola düşmüştür.

Nezir ile işbirliği yapan öyle birisi vardır ki böyle bir ihanet görülmemiştir. Arif’in babası Arif’i oradan uzaklaştırmak için onu evden çıkarmıştır. Kalp krizi bahanesi ile Arif’i hastaneye götüren babanın oyunu da yarı yolda son bulmuştur. Arif her şeyi öğrenmiş ve hemen geri dönmüştür. Sarp ise çoktan Bahar’a ulaşmış ve onu evden çıkarırken Nezir’in adamlarına yakalanmıştır. Ancak gözükmeden merdivenin altına saklanmışladır.

Gözükmeden dışarı şıkan Sarp kapıdaki adamı da etkisiz hale getirir ve Bahar ve çocukları evden çıkarır ve arabayla ordan uzaklaşmıştır. Ancak yukarda arbade devam ederken bir el ateş sesi duyulur. Hatice vurulmuştur. Hatice ölecek mi, diziden ayrılacak mı? Hatice ağır bir şekilde yaralanmış ve hastaneye kaldırılmıştır.

Çok kan kaybeden Hatice için son dakikalar yaşanıyor gibidir. Hatice uzun sürecek hastane sürecinden sonra ayağa kalkacaktır.

Etiketler: kadın bennu yıldırımlar diziden ayrıldı mı kadın hatice diziden çıkacak mı kadın hatice öldü müü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL