Kadın Dizisi Hatice Ölecek mi? Diziden Çıktı mı?

Kadın Dizisi Hatice Ölecek mi? Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Kadın yeni bölümü ile ekranlara gelirken dizide şok bir durum yaşanır ve Hatice kendine zarar vererek intihar girişiminde bulunur. Peki Hatice ölecek mi? Diziden çıktı mı?

Kadın Dizisi Hatice Ölecek mi? Diziden Çıktı mı?

Kadın dizisi 6. bölümde Şirin olan olaylar sonrası sinir krizi geçirir ve ne var ne yok etrafa saçar. Cam parçaları yüzünden kanlar içinde kalan Şirin telefon ile annesini arar. Annesi bir hışım ile Şirin’in evine gider ve karşılaştığı manzara karşısında şok olur. Tüm bu gelişmeler sonrası kızının hayatını kaybettiğini düşünen Hatice bir anda bıçağı eline alır ve kendine saplar. Peki Hatice dizide ölecek mi?

Hatice apar topar hastaneye kaldırılır ve ameliyata alınır. Ameliyat sonrası kalbi duran Haticeye kalp masajı yapılarak hayata dönderilir ancak hayati tehlikesi devam etmektedir. Hatice hayata dönebilecek mi?

Kadın dizisinde Hatice karakteri ölmeyecek? Diziden ayrılmayacak? Doktorların yoğun tedavisi sonrası dizideki rolüne kaldığı yerden devam ederken kızı Bahar’a da daha iyi davranacak.

Etiketler: kadın hatice diziden çıktı mı kadın hatice ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL