Kadın Dizisi İzlendi mi? Final mi Yapacak? Reyting Sonuçları!

Kadın Dizisi İzlendi mi? Final mi Yapacak? Reyting Sonuçları!

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Fox Tv ekranlarında Özge Pirinççi, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Ayça Erturan gibi isimlerin yer aldığı dizi MED ve MF yapım ortaklığında yayınlanan dizi Kadın, severek evlenen Bahar’ın kocasının ölümü sonrası iki çocuğu ile baş başa kalması ve çektiği zorlukları anlatıyor. 24 Ekim günü yayın hayatına giren dizi izlendi mi? Yoksa erken Final mi yapacak? Reyting sonuçları nasıl? Tüm soruların cevabı yazımızda…

Kadın Dizisi İzlendi mi? Erken Final mi Yapacak?

Kadın Dizisinin ilk bölümü 24 ekim salı günü yayınlandı. EDHO, Tutsak, Klavye Delikanlıları, Ufak Tefek Cinayetler gibi önemli projelerin karşısında Kadın dizisinin reyting oranları da merak konusu oldu. Kadın dizisi tuttu mu? Yoksa yeterli izlenme almadı mı? Biliyorsunuz reytinglerde düşük puanlar dizilerin erken final yapmasına neden oluyor.

Kadın dizisi ile ilgili bir değerlendirme yaparsak; dizinin anlattığı konu insanların kalbine işleyen bir konu olmuş. Zaten uyarlama bir dizi. Konular belli. Ancak anlatacak kişiler önemli. Gerek başrol oyuncuları gerekse çocuk oyuncular rollerini çok beğendim. Gerçekten özellikle çocuğu olan aileler bu diziyi çok sevecektir.

Dizinin tek sıkıntısı reyting olacağını düşünüyorum. Onu da bu hafta yayınlanacak tekrar bölümleri ile izleyicinin dikkatini çekeceğini düşünüyorum. Dizi uyarlama olmasından mı dır nedendir bilmiyorum Anne dizisi ile benzerlikleri bulunuyor. Konunun işleniş biçimi ve çocukların başrole yakın oyunları bu benzerlikleri artırıyor. Bakalım reyting sonuçları bizlere bir takım ipuçları verecek.

Ufak Tefek Cinayetler İzlendi mi? Reyting Sonuçları?

Kadın Dizisi Reyting Sonuçları?

Kadın dizisi reytingleri henüz açıklanmadı. ilk bölüm reyting sonuçları açıklandığında değerlendireceğiz.

Kadın dizisi Totalde; 5.67 reytingle 2. olurken, AB’de ise 5.30 ile 4. oldu. EDHO’nun birinciliğinde Kadın dizisi çok iyi bir başlangıç yaptı. Dizinin bu hafta yapacağı tekrarlarla reytinglerde 2-4 arasında devam edeceğini düşünüyorum.

Kadın Dizisi 2. Bölüm Tanıtım Videosu!

Etiketler: kadın dizisi dizi analizi kadın dizisi izlendi mi kadın dizisi reyting sonuçları kadın dizisi tuttu mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL