Kadın Dizisi Nisa ve Doruk’un Baba Olarak Tanıttıkları Kim?

Kadın Dizisi Nisa ve Doruk’un Baba Olarak Tanıttıkları Kim?

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Fox Tv ekranalarında yayınlanan dizi Kadın tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Nisa ve Doruk arkadaşlarına baba olarak tanıttıkları biri olduğu ortaya çıkıyor. Peki bu kişi kim?

Kadın Dizisi Nisa ve Doruk’un Baba Olarak Tanıttıkları Kim?

Kadın dizisinde Şirin ile ilgili tüm gerçekleri öğrenen Enver telefon ile ilgili bilgileri saklarken Şirin ise gerçeklerin ortaya çıkmasından korktuğu için döne yana telefonu aramakta. Sarp’a ait telefonda kendine ait video da bulunuyor. Bu telefonun birilerinin eline geçmesi Şirin için olun sonu demek. Şirin bunu çok iyi biliyor.

Kadın dizisinin 7 bölüm fragmanında çocukların baba diye tanıştırdıkları kişi ise merak konusu oldu. Şu an için bu kişinin kim olduğu belirsiz. Ancak tahminlerimize göre Musa olabilir. Çocukların baba diye tanıştırdıkları kişi hakkında bilgilere ulaştığımızda buradan bilgi vereceğiz. Bizi takip etmeyi unutmayın. Çocukların baba olarak tanıttıkları kişi Arif çıktı.

Kadın 7. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: kadın dizisi çocukların arkadaşları ile tanıştırdıkları kişi kim kadın dizisi nisa ve doruk tanıttıkları baba kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL