Kadın Dizisi Nisan ve Doruk Ölecek mi?

Kadın dizisinde heyecan bitmek bilmiyor. 54. bölümde Nezir Doruk’u öldürmek için yanına çağırmıştır. Nisan veya Doruk öldü mü, ölecek mi?

Daha öncede Doruk ve Nisan’ın ölüm tehlikesi geçirmişler ancak ölmemişlerdir. Hemen kısaca hatırlayalım. Kübra Süzgün (Nisan Çeşmeli) ve Ali Semi Sefil (Doruk Çeşmeli) Kadın dizisinin 48. bölümünde kaza yapmışlardır. 48. bölümde Bahar ve çocukların kaldığı eve siyah bir araba gelir. Doruk heyecanlanır ve arabaya binmek ister. Heyecanla arabaya doğru giderken evin önüne son hıza gelen iki araç Doruk ve Nisan’ın bindiği arabaya çarpar.

Bu olay Bahar’ın gözleri önünde yaşanır. Bahar şok halinde çocuklarına seslenir. Heyecan dolu bir bölüm ekranlara gelmiştir. Şimdi ise Nezir Bahar ve çocukları rehin almış Sarp’a da bu şekilde ulaşmıştır.

Sarp bahar ve çocukları için teslim olmuştur. Nezir’den kendisini öldürmesini ister. Ancak Nezir Sarp’ı öldürmez ve onun yaşadıklarını yaşamasını ister. Kendi ölen oğluna karşılık Doruk’u alcaktır.

Peki Doruk ve Nisan ölecek mi? Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki Doruk ve Nisan ölmeyecekler. Nisan ve Doruk dizinin sevilen karakterlerindendir ve aynı zamanda diziyi götüren iki çocuk karakter olarak karşımıza çıkmaktadırlar.

Kadın Dizisinde 19 Mart Doruk Ölecek mi? Nezir Doruk’u Öldürecek mi?