Kadın Dizisi Sarp Bahar’ın Yaşadığını Ne Zaman Öğrenecek?

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Kadın dizisinde son zamanlarda Sarp’ın ortaya çıkmasıyla heyecan doruklarda yaşanıyor. Geniş bir izleyici kitlesine sahip dizide son zamanların en çok merak edilen konusu Sarp, Bahar’ın yaşadığını ne zaman öğrenecek?

İzleyenler olarak Bahar Sarp’ın yaşadığını ne zaman öğrenecek diye merak ederken şimdilerde hepimizin Sarp’ın Bahar’ın yaşadığını öğrenmesini istiyoruz.

Woman isimli dizinin yasal uyarlaması olan Kadın’da iki çocuğuyla hayata tutunmaya çalışan Bahar’ın hikayesi izleyenlere aktarılıyor. Duygu yoğunluğu olan dizide bir an önce Bahar ve Sarp’ın birbirinden haberdar olmasını bekliyoruz. Özellikle dizide son gelişmeler izleyenleri bu ihtimal üzerine yoğunlaştırıyor.

Sarp, Şirin’e ulaşmış fakat hala Bahar ve çocukların yaşadığını öğrenmemiştir. Şirin Sarp’la arasında bağlantı kurması için Levent’i kullanmaya devam eder. Fakat Levent artık bu durumun farkına varmış ve Şirin’in maşası olmak istemiyor. Ve sonunda Enver Sarp’ın yaşadığını öğreniyor. Herkesin umudu bu noktada başlıyor.

Enver, Şirin olayından sonra artık Bahar’dan bir şey saklamamaya karar vermişti. Bahar’dan bu kadar büyük bir gerçeği saklayarak ona ve çocuklara bir kez daha haksızlık yapmak istemiyor. Fakat onu engelleyen şey Sarp’ın evli ve çocuklarının olması. Bahar’ın hastalığı bu gerçekleri kaldıramayabilir.

Enver çok iyi ve ince düşünmek zorundadır. Bahar’ın hastalığını göz önüne alarak; Sarp’ın yaşadığını öğrenmek Bahar’a ne katar yada neleri değiştirir? Bu yüzden Enver Sarp’ın yaşadığını Bahar’a bu sezon söylemeyecek. Peki Sarp Bahar’ın yaşadığını ne zaman öğrenecek?

Sarp Bahar’ın yaşadığını 2. sezonda öğrenecek.

 

Etiketler: kadın dizisi sarp baharın yaşadığını ne zaman öğrenecek sarp baharın yaşadığını nasıl öğrenecek


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL