Kadın Dizisi Sarp Gerçeği Ne Zaman Öğrenecek?

Kadın Dizisi Sarp Gerçeği Ne Zaman Öğrenecek?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Kadın Dizisi

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Kadın, salı akşamlarının yıldızı olmaya devam ediyor. Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un başrolleri paylaştığı dizide heyecan son haftalarda doruğa ulaşmış durumda. Sarp gerçeklerle yüzleşmeye çok yakındır? Sarp ne zaman gerçekleri öğrenecek?

Dram ve gerilimi izleyicisi ile buluşturan Kadın dizisinin başlarında Bahar Sarp’ın öldüğünü düşünüyordu. Vapurda Şirin yüzünden suya düşen Sarp, ölmüş gibi gösterilmişti. Ancak olayların çok daha büyük olduğu ilerleyen bölümlerde ortaya çıktı. Sarp’ın Alp olarak hayatına devam ettiği, Bahar’ın ve çocuklarının ona ölmüş gibi gösterildiği bölümler geride kalırken Şirin tesadüf eseri Sarp’ın yaşadığını öğrendi.

Şirin, Sarp’a ablasının ve çocukların hayatta olduğunu söylemeye çalışsa da karşısında birçok engel çıktı. Sarp’ın Alp olarak devam ettiği hayatındaki eşi ve ailesi Şirin’i tehdit etmeye başladı. Şirin’i annesini ve babasını öldürmekle tehdit ettikleri için Şirin de sessiz kaldı.

Kadın Dizisi Sarp Gerçeği Ne Zaman Öğrenecek?

Kadın dizisinde bölümler ilerledikçe Sarp da ailesinin yaşadığını öğrenmeye bir adım daha yaklaşıyor. Sarp’ın yeni ailesi ondan gerçekleri saklamak için büyük uğraşlar gösterse de önümüzdeki bölümlerde Sarp gerçeği öğrenip Bahar’a ve çocuklara sahip çıkacak.

[kirmizitext]Kadın Dizisi Şirin Bahar’a İlik Verecek mi? Bahar’a Uyumlu İlik Bulunabilecek mi? için tıklayınız[/kirmizitext]

Sarp’ın gerçekleri 1 mayıs salı akşamı yayınlanan bölümde öğreneceği düşünülse de Sarp gerçeklere 8 mayıs salı akşamı yayınlanan bölümde daha da yaklaşacak.

Siz Kadın dizisini nasıl buluyorsunuz? Dizide olayların ilerleyişi nasıl gidiyor? Fikirlerinizi iletebilirsiniz.

Etiketler: Kadın dizisi sarp gerçekleri öğrenecek mi Sarp baharı öğrenecek mi Sarp ne zaman gerçekleri öğrenecek


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL