Kadın Dizisi Sarp Gerçekten Yaşıyor mu? Sarp Bahar’ı Aldattı mı? Sarp’ın Sırrı

Kadın Dizisi Sarp Gerçekten Yaşıyor mu? Sarp Bahar’ı Aldattı mı? Sarp’ın Sırrı

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Fox ekranlarının sevilen dizisi Kadın merak edilen 12. bölümün 3. fragmanı yayınlandı. Fragmanda Sarp’ın yaşadığı ve Bahar’ı bir kadın ile aldattığı görülüyor. Bahar’da Sarp’ın yaşadığına dair ip uçları bulduğunu ve onu bulacağını söylüyor. Peki Sarp gerçekten yaşıyor mu? Sarp Bahar’ı başkası ile aldattı mı? Yazımızda.

Kadın Dizisi Sarp Gerçekten Yaşıyor mu? Sarp Bahar’ı Aldattı mı?

Fox Tv ekranlarında salı günleri ekranlara gelen Kadın dizisi yayınlandığı günden beri izleyicileri ağlatan dizide bu bölümde de izleyiciler göz yaşlarına boğulacağa benziyor. Dizinin 12. bölümünde Şirin’in Bahar’ı Sarp’ın telefonundan sürekli arayıp oyun oynaması geçen bölümde izleyiciyi sinir etmişti. Bu bölümde Şirin Yeliz’in yardımı ile yakalanıyor. Bahar’ın Şirin’den nasıl bir hesap soracağı merak konusu iken Bahar’ın mahalleden ayrıldığı için üzüntülü olduğunu ve Arif ile ilgili duygularını açıklaması ise izleyiciyi heyecanlandırdı. Kadın dizisinde izleyiciyi asıl heyecanladıran kısım ise son yayınlanan fragmanda Sarp’ın yaşadığı görüntüler oldu.

İzleyiciler şimdiye kadar Sarp’ı Bahar’ın anlattığı kadar görüyordu. Sarp geçmişi ile ekranlara gelirken son zamanlarda Sarp’ın yıllar yaşadığı yıllarda gördüğü rüyada Bahar’ın kendisini aldattığını görmüş ve bunu Bahar ile paylaşmıştı. Fakat Sarp öldükten sonra da Bahar Sarp’ın kendisini başka bir kadın ile aldattığını düşünüyordu. Son yayınlanan fragmanda bunu Sarp’a açık açık söylüyor. Sarp ise gerçeğin böyle olmadığını söylüyordu. Ancak Sarp bir yatakta bir kadınla birlikte olduğu gözüküyor. Bu durum izleyicinin kafasını karıştırmış durumda. Sarp yaşıyor mu? Yaşıyorsa o kadın kim? Bahar’ı gerçekten aldattı mı? Yaşıyorda hafızasını mı kaybetti? Neler oluyor böyle? gibi sorular kafaları karıştırmış durumda.

Kadın Bahar Neden Hatice’nin Evinde Kalmak İstiyor? Tıklayınız!

Öncelikle tüm gerçekler yayınlanacak bölümde ortaya çıkacak. Ancak bu durum değerlendirme yapmamıza engel değil. Öncelikle Sarp’ın yaşadığını düşünmüyorum. Yaşasaydı bu zamana kadar muhakkak gelirdi. İkincisi Sarp’ın Bahar’ı aldattığını da düşünmüyorum. Bu bir rüya olabilir. Öte yandan Sarp başka bir kadının yanında iken Şirin’in Sarp için “belki de o kadının yanındadır.” sözünü söylemesi ve bunu Şirin’in söylemesi zaten bu olayın içinde bir iş olduğu ve Bahar’ı sinir etmek için oynadığı bir oyun olduğunu düşünüyorum. Bahar Şirin ile birlikte kaldığı ve Şirin’in de Bahar’ın annesinin evinde kalmasını istemesi Bahar’a nasıl kafayı yedirtirim düşüncesinden kaynaklanıyordu. Bu yüzden Şirin Bahar’ı iyice dolduruşa getirdi ve Sarp’ın yaşama ihtimalinden bahsetmiş olabilir.

[pembetext]Bahar’ın Hastalığı Ne? Bahar Kurtulabilecek mi? Tıklayınız![/pembetext]

Şirin bir de Sarp’ın Bahar’ı aldattığını söylemiş olabilir. Bu yüzden Bahar bu dolduruşlar içinde rüyasında Sarp’tan hesap soruyor olabilir. Burada yabancı kadın kim derseniz. Onun yüzü gözükmüyor ancak Bahar Sarp’ın yanında güzel bir kadını hayal etmiş olabilir. Tüm bunları dizinin yayınlanacak yeni bölümünde göreceğiz. Sizin bu konuda fikriniz nedir? Sarp gerçekten yaşıyor mu? Yaşıyorsa neden bu zamana kadar gelmedi? Sarp Bahar’ı gerçekten aldatı mı? 

Evet bu bir rüya değilse Sarp muhtemelen hafızasını kaybetmiş ve Alp olmuştur. Sarp Bahar’ın karşısına ne zaman çıkacak? Bahar Sarp’ı gördüğünde ne yapacak? Sarp yaşıyor. Ancak yeni ismi Alp ve yeni karısı Pırıl ile birlikte. Ancak benim düşünceme göre eski türk filmlerindeki gibi Sarp hafızasını kaybetmiş ve eşi ve çocuklarının kendisine öldüğü söylenerek kadırılmıştır.Bakalım Sarp gerçekleri öğrendiğinde ne yapacak?

Kadın 12. Bölüm 3. Fragmanı

Etiketler: kadın bahar sarpı bulabilecek mi kadın dizisi sarp baharı aldattı mı kadın dizisi sarp yaşıyor mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL