Kadın Dizisi Sarp Nasıl Neden Öldü? Şirin’in Sarp’ın Ölümünde Payı Var mı?

Kadın Dizisi Sarp Nasıl Neden Öldü? Şirin’in Sarp’ın Ölümünde Payı Var mı?

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanan dizi Kadın ilk bölümü ile izleyiciyi adeta ekranlara kilitledi. Uyarlama bir dizi de olsa Türk insanının duygusal yapısı bu dizide ortaya çıkmış oldu. Bir kadının 2 çocuğu ile verdiği hayat mücadelesi izleyiciyi çok etkiledi. Oyuncuların göstermiş olduğu performans ise dikkat çekti. Dizinin daha ilk bölümünde başrol oyuncumuz hayatını kaybetti. Herkes bir yerlerden Sarp’ın çıkmasını bekliyor. Peki Sarp nasıl neden öldü? Şirin’in Sarp’ın ölümünde ne tür bir payı var? Tüm bu bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Kadın Dizisi Sarp Nasıl Neden Öldü? Şirin’in Sarp’ın Ölümünde Payı Var mı?

Sarp görünürde bir tren kazası veya birileri ile kargaşa içinde iken öldüğü gözüküyor. Trende o insanlarla neden tartıştı. O insanlar Sarp’ı neden trenden attılar ve ölümüne sebep oldular? Şirin o trende miydi? Dizinin orijinalinde Sarp nasıl ölmüştür?

Dizinin orijinalinde olay şu şekilde gerçekleşir: Sarp eşi Bahar ile annesinin arasını düzeltmek için Bahar’ın uzun yıllar görüşmediği annesi Hatice hanımla görüşmeye gider. Görüştüğü esnada Şirin’de orada gizlice dinler. Hatice hanım Sarp’ın ayrılacağı vakit eline armut verir ve Sarp ayrılır peşinden Şirin’de gider ve Sarp’ı takip eder. Şirin para karşılığında erkeklere tacizde bulunur ve bazı kişilerden para alan bir kızdır

Sarp trene bindiğinde Şirin Sarp’ın elini tutar. Sarp ne olduğunu anlamaz ve iyi misin diye sorar. Bu esnada çevrede bulunan sarhoş adamlar Sarp’ı trenden atar ve tren durur. Bunun üzerine aşağıya inerler. Sarp elinden düşen armutları almaya çalışırken birisi arkadan iter ve Sarp’ı tren raylarına düşürür. Sarp’ın ölmesine neden olur. Sarp daha sonra çıkan gazete haberlerinden cinsel tacizde bulunan biri olarak lanse edilir.

Kaçak Dizisi Oyuncu Kadrosu! Tıklayınız!

Dizinin orijinalinde konu bu şekilde işlenmiş ancak Türki’ye versiyonunda nasıl işlenir bilemiyoruz. Buna benzer şekilde işleneceğini düşünüyorum. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Şirin’in Sarp’ın ölümünde bir payı var mı?

Kadın Dizisi Sarp’ın Trenden Düştüğü Video!

Etiketler: kadın dizisi sarp gerçekten tacizci mi kadın dizisi sarp nasıl öldü kadın dizisi sarp öldü mü kadın dizisi sarpı şirin mi öldürdü kadın dizisi sarpın ölümündeki sır perdesi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL