Kadın Dizisi Sarp(Caner Cindoruk) Neden Öldü, Caner Cindoruk’un Yeni Projesi?

Kadın Dizisi Sarp(Caner Cindoruk) Neden Öldü, Caner Cindoruk’un Yeni Projesi?

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Fox Tv’nin yeni dizisi Kadın yeni sezona geçtiğimiz günlerde başladı. Sevilen dizi daha ilk bölümlerden şok bir ayrılık ile gündeme geldi. Dizinin başrol oyuncusu Caner Cindoruk (Sarp) diziden ayrıldı. Sarp karakteri kaza sonucu hastanede tedavi altındaydı. İzleyiciler Sarp neden öldü, Caner Cindoruk neden diziden ayrıldı diye sormaya başladı.

Başrollerinde usta isimleri ve yetenekli simaları buluşturan Kadın dizisi 3. yeni sezona start verdi. Dizide yeni yüzlerde dikkatlerden kaçmadı. Yeni katılan oyuncuların yanı sıra diziye veda eden isimlerde vardı. Bunlardan birisi de Sarp karakterini canlandıran Caner Cindoruk oldu.

Kadın dizisi 3.sezonda Bahar aniden bayılmış ve Baharı hastaneye götürmek için Sarp, Arif ve Hatice arabayla yola çıkmışlardı. Yolda kaza geçiren araçta Hatice ve Sarp ağır yaralanmıştı. Hatice ve Sarp ameliyat sonrasında fenalaşarak ölmüşler ve bu sahneler izleyenleri çok üzmüştü.

Caner Cindoruk (Sarp) Neden Öldü, Neden Ayrıldı?

Hatice karakteri öldükten sonra da Enver’in karşısına hayal aleminde çıkarak rolüne farklı bir şekilde devam etse de Sarp öldü ve diziden ayrıldı. Sarp’ın neden aniden diziden ayrıldığı, Caner Cindoruk’un yapım ile aralarında bir sorun mu olduğu dedikoduları da beraberinde geldi. Peki olayın aslı neydi, Caner Cindoruk neden diziden ayrıldı?

Dizi ekibi 3.sezonda yeni bir hikaye ve kurgu ile evlerimize konuk oldu. Kanal ve yapım şirketinin dizide ki bu ani değişiklik kararı da bizlere yansıdı. Sarp karakteri diziden ayrıldı ve onun yerine diziye yeni isimler dahil edildi. Caner Cindoruk alınan bu karar gereği diziye veda etti. Caner Cindoruk’un yeni bir dizi ile anlaştığı da gelen bilgiler arasında.

Kadın Dizisi Yeni Bölüm Fragmanı

Etiketler: caner cindoruk'un yeni dizisi kadın caner cindoruk neden ayrıldı kadın sarp neden öldü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL