Kadın Dizisi Sarp’ın Annesi Kim? Sarp’ı Neden Terk Etti? Sarp’ın Geçmişi

Kadın Dizisi Sarp’ın Annesi Kim? Sarp’ı Neden Terk Etti? Sarp’ın Geçmişi

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Fox Tv ekranlarında yayınlanan dizi Kadın tüm heyecanı ile kaldığı yerden devam ederken dizi de Sarp’ın annesi merak konusu oldu. Sarp’ın annesi kim ve Sarp’ı neden terk etti? Tüm bilgiler yazımızda.

Kadın Dizisi Sarp’ın Annesi Kim? Sarp’ı Neden Terk Etti?

Kadın dizisi her bölüm farklı sırların açığa çıkmasıyla izleyiciyi adeta kendisine kilitlemiş durumda. Özellikle Bahar’ın başına gelenler ve tek başına vermiş olduğu mücadele izleyici tarafından takdir toplamış ve Bahar’ı yalnız bırakmadıklarını dizinin izlenme oranlarından anlayabiliriz. Dizide merak konusu ise Sarp’ın geçmişidir. Sarp hakkında yeterince bir bilgimiz bulunmuyordu. Ancak yeni gelen bilgiler Sarp’ın bir ailesi olduğunu ortaya çıkardı.

Sarp’ın Bahar’dan da gizlediği bir gerçek vardı. O da annesi idi. Sarp’ın her çocuk gibi bir anne ve babası vardı. Ama kimdi onlar. Sarp’ın annesi olduğunu Bahar’a bıraktığı mektuptan öğreniyoruz. Evet Sarp’ın annesi kötü bir kadındı. Sarp’ın babası ise belli değil. Annesi Sarp’ı çok küçük yaşta terk etmiş ve evde yalnız bırakmıştı. Sarp kendi işini kendi halletmek zorundaydı. Saç traşını kendi yapar, yemeklerini kendi hazırlayıp yerdi. Bunlar için tüm parayı ise annesi gönderiyordu.

Annesi ara sıra ziyaretine gelir ve az kaldı mutlu olacağız derdi. Ancak zaman sonra gelmez oldu. Sonrasında ise para da göndermemişti. Sarp hayatta kimsesi olmadan yaşamıştı. Kadere bakınki kendi çocukları da aynı duruma düştü. Yıllar sonra memleketine geri dönen Sarp annesini de çalışırken buldu. Annesi hayattan bıkmış ve sürekli içiyordu. Çocukluğunda giydiği kazağınıda aldı ve oradan uzaklaştı. Annesi Sarp’ı zengin olmak ve daha iyi bir yaşam için terk etti. Ancak Sarp çocukluğunu yaşayamadığı gibi hep annesiz büyümenin sıkıntısını çekti. Bu yüzden Bahar ile annesini barıştırmaya gitmişti.

Etiketler: kadın dizisi sarpın annesi kim kadın dizisi sarpın annesi sarpı neden terk etti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL