Kadın Dizisi Şirin Kimdir? (Seray Kara)

Kadın Dizisi Şirin Kimdir? (Seray Kara)

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Kadın dizisi izleyici ile buluşmaya hazırlanırken dizide yeni karakterlerde yer almaya başladı. Bu karakterlerden bir tanesi de Şirin karakteridir. Şirin karakterini canlandıran oyuncu Seray Kara’dır. Seray Kara gerçek hayatta kimdir? Şimdi kendisini tanıyalım.

Dizide Şirin doğduğundan beri sorunlu bir çocuktur. Üniversiteye girmeyi başaramamıştır. Güzel Sanatların Resim bölümüne girmek istemektedir. Psikolojik sorunlar nedeniyle Üniversite’yi kazanamamıştır. İnsanlardan kaçan sosyalleşmekten utanan bir kişiliği vardır.

Kadın Dizisi Şirin (Seray Kara) Kimdir?

1991 yılında İstanbulda doğan oyuncu lise eğitiminden sonra Sadri Alışık Kültür Merkezinde eğitim gördü. Ayrıca İsmet Üstekin’den oyunculuk eğitimi aldı. Kendisi aslen makyöz’dür ve 7 yıl bu meslekte çalışmıştır.

2012 yılında Huzur Sokağı dizisinde rol almış, 2014 yılında ise Kocamın Ailesi, 2015 yılında ise Evli ve Öfkeli dizilerinde rol almıştır. 2016 yılında ise Gülümse Yeter dizisinde Gül karakterini canlandırmıştır. 1.65 boyunda 53 kg ağırlığındır. Siyah saçlı, siyah gözlü olan oyuncu kova burcudur. Oyuncuya yeni projesinde başarılar diliyoruz.

Seray Kara Videosu!

Etiketler: kadın dizisi seray kara kadın dizisi şirin gerçek adı Kadın dizisi şirin kimdir kadın dizisi şirin rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL