Kadın Dizisi Şirin Öldü mü Ölecek mi, Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kadın dizisi yine müthiş heyecan dolu bir bölümle ekranlara geldi. 24 aralık salı günü ekranlara  gelen bölümde Şirin kendini mi vurdu. Son sahnede duyulan silah sesi herkesi heyecanlandırır. Şirin öldü mü ölecek mi, Şirin diziden çıktı mı, Seray Kaya diziden ayrıldı mı?

Şirin kötülükleri bir türlü bırakmamaktadır. İçten içe Bahar’a karşı düşmanlık besleyen Şirin, kötülüklerin anası olarak anılmaktadır. Evde Sarp’ın silahını ortadan kaldırmak için Arif ve Bahar silahı paketlemişler ve denize atmak için yola çıkmışlardır. Ancak bilmedikler ibirşey vardır ve Silahı şirin başka bir paketle değiştirmiştir. Silahı attıklarını zanneden Bahar ve Arif mutlu bir şekilde eve dönerken gerçek de ortaya çıkar.

Şirin silahı alır ve evde dolaba saklar. Herkesin aklında Şirin’in birini vuracağı vardır. Yılbaşı gecesi ise olan olur. Bir el Silah sesi duyulur. Arif Şirin’i çağırmak için yukarı çıkmıştır. O anda duyulan silah sesi ise akıllara Şirin mi vuruldu yoksa Arif mi vuruldu diye düşündürür. Evet Arif ni vuruldu yoksa Şirin mi?

Bize göre Arif kapıy çaldı ve açılması için beklemeye koyuldu. Ancak Şirin kapıyı açmadı. Süre uzayında içerden bir el silah sesi geldi. Arif silah sesi ile birlikte kapıyı açmak için zorladı ve Şirin diye seslenmeye başladı. Şirin ise içerde ya boşluğa ateş etti. Büyük ihtimal boşluğa ateş etti. Şirin kötü bir karakter ever ancak önemli bir isim. Dizinin ana karakterlerinden birisi. Öleceğini düşünmüyoruz.

Etiketler: kadın dizisi şirin öldü mü kadın dizisi şirin ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL