Kadın Dizisi Şirin Sarp İle İlgili Gerçekleri Bahar’a Söyleyecek mi? Bahar Şirin’i Öldürecek mi?

Kadın Dizisi Şirin Sarp İle İlgili Gerçekleri Bahar’a Söyleyecek mi? Bahar Şirin’i Öldürecek mi?

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Kadın Dizi tüm heyecanı ile devam ederken dizide Şirin annesine Sarp ile ilgili gerçekleri anlatmıştır. Ancak Bahar’ın bu konudan henüz haberi olmamıştır. Peki Şirin Sarp ile ilgili gerçekleri Bahar’a söyleyecek mi? Bahar ne yapacak? Şirin’i öldürecek mi? Yazımızda..

Kadın Dizisi Şirin Sarp İle İlgili Gerçekleri Bahar’a Söyleyecek mi? Bahar Şirin’i Öldürecek mi?

Kadın dizisi yavaş gibi dursada genel olarak sürükleyici bir dizi. Özellikle Şirin ve Sarp arasında olan ilişkinin ortaya çıkması ile dizi daha da merak konusu olmaya başladı. Sarp’ın geçmişi ile ilgili olan olaylarında yayınlanması ile birlikte farklı noktalara gelecek dizide merak konusu olan olaylardan bir tanesi de Şirin’in Sarp’a tacizci iftirasını atması ve bunu Bahar’ın öğrenip öğrenmeyeceğiydi.

Dizide Şirin’in bu iftirasını annesi de öğrenmiş ve Bahar’a bir şey söylememişti. Bahar bu iftirayı acı bir şekilde Şirin’den öğreniyor. Evet Şirin Sarp’a tacizci diyen kızın kendisi olduğunu açıkladı. Peki Bahar ne yaptı? Bahar ise bu duruma çok sinirlendi ve Şirin’i altına alarak boğazından sıkmaya başladı. Şirin boğulmak üzere iken Bahar’ın çocuklarından birinin gelmesi ile Bahar Şirin’in boğazını sıkmayı bıraktı. Şirin’i öldürmedi.

Bahar sonrasında bu durumdan annesininde haberinin olduğunu öğrendi ve annesindende hesap sordu. Annesi Şirin’in çok cahil olduğunu ve bu yüzden böyle bir suçu işlediğini söyledi ve Şirini müdafaa etti. Eğer bir kin duyulması gereken kişi varsa o da kendi olduğunu dile getirdi.

[mavitext]Sarp’ın Annesi Kim? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: kadın dizisi bahar şirin ile ilgili gerçekleri öğreniyr mu kadın dizisi Bahar Şirin'i öldürecek mi kadın dizisi şirin gerçekleri bahara anlatıyor mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL