Kadın Dizisi Şirin’in Sarp ile İlgili Bildiği Gerçek Ne? Sarp İle Şirin Arasındaki İlişki!

Kadın Dizisi Şirin’in Sarp ile İlgili Bildiği Gerçek Ne? Sarp İle Şirin Arasındaki İlişki!

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Med ve Mf yapımın ortaklaşa gerçekleştiği dizi Kadın tüm heyecanı ile devam ederken dizinin başrollerinde Özge Özpirinççi, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar, Ayça Erturan, Ece Özdikici . bulunuyor. Kocası öldükten sonra bir kadının iki çocuğu ile yaşadığı zorlukları anlatan Kadın dizisi izleyiciyi ilk bölümlerden etkilemeyi başardı. Peki dizinin 3. Bölüm fragmanında Şirin’in Bahar’ın kocası ile ilgili söylediği gerçek ne? Şirin ile Sarp arasında nasıl bir ilişki var? Tüm ayrıntılar yazımızda..

Kadın Dizisi Şirin’in Sarp İle İlişkisi Ne? Şirin’in Bildiği Gerçek Nedir?

Fox Tv ekranlarında yayınlanan dizi Kadın tüm heyecanı ile 3. bölümde devam ediyor. Dizi de Sarp ile Bahar evlenmiş, Bahar 2. çocuğuna hamile iken Sarp hayatını kaybetmiş ve Bahar iki çocuğu ile hayat mücadelesi veriyordu. Bahar annesi ile arası yıllar önce babası dolayısıyla bozulmuştu. 3. Bölüm fragmanında Bahar babası ile ilgili gerçeği öğreniyor.

Şirin Bahar’a” annemi senin toz konduramadığın baban başka bir kadın için terk etti” dedi. Hatta Bahar’ın ismi de babasının annesini terk ettiği kadının ismi idi. Bahar tüm bu şokları yaşarken evden ayrılmak üzere iken Şirin ikinci bombayı patlattı. “Hatta senin kocan.. senin kocan…?!” diyen Şirin’in sözleri karşısında Bahar 2. kez şok oldu. Peki Şirin ne söyledi? Şirin’in Sarpla ilgili bildiği gerçek ne?

Sarp Bahar ile annesi arasındaki soğukluğu gidermek için Bahar’ın annesi Hatice hanımın evine gider ve onlarla konuşur. Torunları olduğundan bahseder. Bu arada tüm konuşmaları Şirin dinlemiştir. Hatice hanım torunlarına armut göndermek için Sarp’a verir ve Sarp evden ayrılır. Sarp evden ayrıldıktan sonra Şirin Sarp’ı takip eder. Sarp bir trene biner peşinden Şirin’de trene atlar.

Dizinin Orijinalinde Sarp Nasıl Öldü? Tıklayınız!

Şirin trende Sarp’ın elinden tutar. Sarp bu duruma anlam veremez. Trende bulunan sarhoş kişiler Sarp’ı trenden atar. Tren durur. Sarp elindeki düşen armutları almaya çalışırken sarpı iten adamlar armutları almasına izin vermez ve Sarp’ı tren raylarından aşağıya iter. Sarp feci bir şekilde can verirken bu duruma sebep olan Şirin 3. bölümde ablasına kocasının bir tacizci olduğundan bahsedecektir. Şirin’in eniştesi hakkında bildiği gerçekleri ne zaman anlatacağı ise merak konusudur.

Kadın Dizisi 3. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: kadın dizisi sarp ile şirin arasındaki ilişki kadın dizisi şirin sarp ile ilgili ne biliyor. kadın dizisi şirinin gizlediği gerçek kadın dizisi şirinin sırrı kadın şirinin bildiği gerçek


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL