Kadın Dizisi Yeliz (Ayça Erturan) Neden Öldü, Yeni Dizisi Ne?

Kadın Dizisi Yeliz (Ayça Erturan) Neden Öldü, Yeni Dizisi Ne?

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Kadın dizisi 22 Ocak Salı günü yayınlanan 46. Bölümü ile heyecan dolu sahnelerle evlerimize konuk oldu. Dizinin son bölümünde bir de ayrılık yaşandı. Yeliz karakteri ölerek diziden ayrıldı. Peki Yeliz neden öldü, Ayça Erturan hangi dizide oynayacak?

3 haftalık aranın ardından seyircinin aklında büyük bir soru işareti vardı. Yeni yıla girmeden ekranlara gelen son bölümde Münir’in adamları ile Yeliz, Ceyda arasında gergin anlar yaşanmıştı. Sarp Bahar ve çocukları alıp gitmiş geride kalanlar büyük bir tehlikenin ortasında kalmışlardı. Öyle ki bir el silah sesi gelmiş ve “kadın öldü” sesleri tüm apartmanda yankılanmıştı. Ölen kadın kimdir soruları sosyal medyada trend olurken yeni bölüm ile kimin öldüğü de netleşti.

Kadın dizisinin 46. Bölümünde dizinin sevilen karakteri Yeliz vurularak öldü. Bu anlamda Yeliz karakterini canlandıran oyuncu Ayça Erturan da diziden ayrıldı. Peki Ayça neden öldü, hangi dizi ile anlaştı. Sevilen karakter Yeliz’in ölmesi ile oyuncunun fanları Ayça Erturan’ın hangi dizide oynayacağını da merak etmeye başladılar.

Bizlere gelen bilgilere göre Ayça Erduran ekranlara gelecek olan yeni dizi projesi ile yeniden sevenleriyle buluşacak. Şuan için dizini ismi sır gibi saklanırken yakın zamanda ayrıntılar ortaya çıkacaktır. Ayça Erduran sevenlerine bu şekilde müjdeyi de vermiş olalım. Sevilen oyuncu yeni bir dizi ile yeniden karşımıza çıkacak. Diğer taraftan Ayça Erduran’ın Yeliz karakteri ile ilgili sosyal medyadan paylaştığı o duygusal mesaj okuyanları derinden sarstı. İşte başarılı oyuncunun o paylaşımı;

“Bugün sana veda ediyoruz canım Yeliz…. Seninle tanıştığım günü hatırlıyorum… Pembe işçi önlüğüyle yangın merdiveninde ruj sürüp deodorant sıkan o konfeksiyoncu kızı… Saçlarının sarısını, paran olduğunda bile değiştirmeyi akıl edemediğin çantanı, çorabının üstüne giydiğin çiçekli terliğini, diz yapmış pijamanı… Dostluğunu, aklına ilk gelenin dilinden dökülüvermesini, içtenliğini, bazı bazı patavatsızlığını, Şirin’ e haddini bildirmek için hapse girişini… Kısacık ömründe, kendi ayakların üzerinde durmak yerine bir erkeğe sırtını dayamanın doğru olduğunu savunurken, aslında kendinden başka kimsenin seni dik tutamayacağını öğrendin.

Dost oldun, sırdaş oldun, sır tuttun diye pişman oldun, hak aradığın da oldu, hakkını yedirdiğin de… Gün geldi güvendiğin adam tarafından sokağa konuldun, yeri geldi dostlarının evinde yuva kurdun… Çocuklarına doyamadın, onlara bir gelecek bırakamadın… Oğlunun askerliğini, kızının mezuniyetini göremedin… Bahar’ ın doya doya mutlu olduğunu, Enver ve Hatice’ nin ayaklarını uzatıp ‘bir oh’ çektiklerini, Ceyda’ nın evladına kavuştuğunu göremedin… Kıydılar canına… Ülkemizde yitip giden nice kadın gibi… Seni tanımak, içimde yaşatmak güzeldi.. Benim ruhuma üflenen kadınlarda, buruk ama naif bir yerin var Yelloz’ um… Hoşçakal Gülüm…”

Etiketler: kadın ayça erturan hangi dizide kadın dizisi yeliz hangi dizide kadın yeliz neden öldü kadın yeliz öldü mü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL