Kadın Dizisinde Doruk Ölecek mi?

Kadın Dizisinde Doruk Ölecek mi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kadın dizisinde Avukat Kısmet bomba diziye gibi düşerken Doruk’un ölüm emrinin verilmesi ile şok etkisi yaptı. Doruk ölecek mi? Nezir Doruk’u öldürecek mi?

İzleyenleri şok eden olay, Nezir’in Doruk’u öldürmek istemesidir. Amaç, kendi yaşadıklarının aynısını Sarp’a da yaşatmaktır. Bunun için Sarp’ı hemen öldürmez ve evde saklar. Sarp’ı aç bırakır, kendince işkence eder. Sarptan bir istekte bulunmuştur.

Sarp’ın önüne 3 tane foroğraf koyar ve bunlardan bir tanesini seçmesini ister. Sarp seçtiğinde ise fotoda Doruk vardır. Nezir, Doruk’u öldüreceğini söyler. Sarp çılgına dönmüştür. Ne yapacağını şaşırır. Nezir, Doruk’u bahçeye yanına çağırmıştır. Tabi bu olayın ekranlara gelmesi ile dizi severler Doruk’un öleceğini düşünmüşlerdir.

Hemen söyleyelim Doruk ölmeyecektir. Nezir son anda fikrini değiştirecektir. Nasıl mı, işte detaylar…

Hemen söyleyelim Doruk ölmeyecektir. Nezir son anda fikrini değiştirecektir. Doruk, evde kaldığı süre boyunca Nezir’e ilgi duymuş onu sevmiştir. Nezir belli etmese de bunu anlamıştır. Son anda fikrini değiştirip Doruk’a öldü süsü verecek ve onu hem Sarp’tan hem de Bahar’dan saklayacaktır.

Kadın Dizisi 55. Bölüm Fragmanı ve Özeti (26 Mart Salı)

Etiketler: doruk ölecek mi Kadın Dizisi doruk ölecek mi nezir doruk'u öldürecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL