Kadın Hatice Şirin’i Öldürecek mi? Hatice Şirin’e Ne Yaptı?

Kadın Hatice Şirin’i Öldürecek mi? Hatice Şirin’e Ne Yaptı?

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Kadın’da Bahar yaşanan son olaylar sonrasında çocuklarının daha fazla zarar görmemesi adına annesi Hatice’nin evini terk ederek eski mahallesine geri döner. Hatice ise artık iki kızı arasında bir tercih yapmak zorunda kalacaktır. Öncelikle yaptıkları için Şirin’i bir güzel hırpalayan Hatice eline bıçağı alarak Şirin’in üzerine yürür. Peki Hatice Şirin’i öldürecek mi? Şirin Ölecek mi? Tüm bilgiler yazımızda.

Kadın Hatice Şirin’i Öldürecek mi? Hatice Şirin’e Ne Yaptı?

Fox ekranlarında Salı günleri yayınlanan Kadın dizisinde son dönemlerde Şirin’in yaptığı oyunlar iyice bıktırmıştır. İzleyicilerin bir kaşık su da boğmak istediği Şirin son olarak ablası Bahar’ın hastalığını kızı Nisa’nın öğrenmesini sağlamıştır. Bahar hastalığı ve sonrasında olabilecek gelişmeler için Hatice ve Enver Bey ile konuşmaya karar vermiştir. Bunun için de çocukların duymamasını ister. Ancak Şirin rahat durmaz ve Nisa’ya giderek ” ben uyuyamadığımda veya canım sıkıldığında büyüklerin konuşmalarını dinlerdim” der.

Nisa Şirin teyzesinin bu sözleri üzerine kapıyı aralar ve annesi ile diğerlerinin konuşmasını dinler. Bahar hastalığından ve ölmesi halinde çocuklarının yalnız kalmamasından bahsederken Nisa annesinin öleceğini duyunca hemen içeri girer ve annesine kızarak yalancı diye bağırır. Duygusal anların yaşandığı bu durumda Doruk’ta gelir ve annesine sarılır. Şirin ise içeride kıs kıs güler. Bu sırada Nisa kapıyı açıp dinlememizi Şirin teyzem istedi deyince herkes şok olur.

[saritext]Kadın Sarp’ın Yeni Sevgilisi Kim? Tıklayınız![/saritext]

Bahar yaşanan bu son gelişme üzerine evi terk etmeye karar verir. Kadın dizisi yeni bölüm fragmanında ise Hatice artık Şirin’in bu kötü davranışlarından bıkmış ve Şirin’in Bahar’a yaptıklarının hesabını sormaktadır. Şirin’in saçlarından tutarak ” kafanın içinde daha neler var?” diyerek tepkisini dile getirirken, mutfağa gider ve eline bıçağı alarak Şirin’in üzerine yürürken Şirin ise fare gibi saklanacak delik aramaktadır. Peki Hatice Şirin’i öldürecek mi? Yoksa gözünü mü korkuttu?

Benim düşünceme göre Şirin ölmeyecek. Zira Şirin bu dizinin yapı taşlarından birisidir. Ancak yaptıklarının hesabını elbette bir gün verecek. Bunun için çok da beklemeyeceğiz. Ancak burada önemli olan Hatice’nin tavrı olacak. Hatice artık kızı Bahar’ın yanında mı yer alacak yoksa Şirin’in yanında mı? Şimdilik Bahar’ın yanında gözükse de ileride bu değişebilir mi? Sizce Hatice neden Şirin’i bu kadar çok önemsiyor?

[mavitext]Kadın 18. Bölüm Çalan Bir Ay Doğar Türkü Sözleri? Tıklayınız! [/mavitext]

Kadın 18. Bölüm Fragmanı

Etiketler: kadın hatice şirine ne yapacak kadın hatice şirini öldürecek mi kadın şirin ölecek mi kadın şirine ne oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL