Kadın Ne Zaman Bitecek? Ne Zaman Final Yapacak Final Tarihi

Kadın Ne Zaman Bitecek? Ne Zaman Final Yapacak Final Tarihi

Yazar: Emre Dizi Haberleri Kadın Dizisi

Fox TV ekranlarının dram dizisi kadın sosyal sorumluluk projelerinide içinde barındırdığı en iddialı dizilerden biri. en iyi kadın ödülü alan Özge özpirinçci’nin başrolünü oynadığı kadın dizisi 2018 yılının en iddialı dizileri arasına girdi. Salı akşamlarının iple çeken izleyici kadın dizisi bitecek mi kadın dizisi final mi yapacak kadın dizisi neden erken final yapıyor gibi üzücü haberlerin karşılığını bulmaya çalıştı.

27 Kasım salı akşamı ağlamaktan yosun tutan gözlerim, çay bardağım, mendilim ve ben bu akşamki bölümü o kadar güzel hazırlanmıştım ki kendimi, tamam dedim, Bahar ve Sarp kavuştu artık onlara karada ölüm yyok.Fakat varmış sevgili okur. Kara bahtım kör talihim yine Bahar ve çocukların ağlarken gördü. Onlara kavuşmak harammış meğer.

Senaristin Dorukcuğuma yaptığı reva mı? Babasını önce gösterdiler sonra da çocuğun rüya gördüğünü inandırdılar. Kedi bile fare ile böyle oynamıyor. Ama siz bizimle hunharca oynuyorsunuz.Birde Arif ve Sarp diye iki cephe açtınız dizide. Eskiden Bahar ile Arif in aşkını izlerdik. Şimdi diziyi günlük pembe dizileri çevirdiniz ve yine kendinizle çelişiyorsunuz.

Bahar apartmanda Sarp’ın arkasından koşup düşerken bile Arif tuttu baharı. baha sizde itiraf edin hepimizden çok Arifçiziniz. Ve sanırım dizinin finalinde Arif kazanacak. Bir de şirin ve pırıl cephesinden bize ekmek çıkmaz biz yemeyiz yani çünkü çok sıkmaya başladı. ikisinin arasındaki kriz.

Bu arada bir şeye değinmeden geçemeyeceğim Şirin karakterini canlandıran Seray Kaya her sinirlendiğinde aynı mimigi kullanmak zorundamısın kuzum. O alt dudak hep titreyecek mi? Oysa bu karakter aslında ruh hastası. Binbir türlü karakteri var ama hep aynı tepkiyi veriyor. O dudak hep sallantıda. Gerçekten gına geldi.

Bir eleştiri daha geçen hafta Bahar’ın evinde olan Jale yeni bölüm ilk sahnesinde nereye kayboldu. Jale kazana mı düştü, cezalı mı? Hadi bunu geçtim Bahar şirinden ilik alınca küçük şirin oldu çıktı karşımıza. Bugüne kadar hep yanında olan ailesine bağırıp çağırmalar hesap sormalar falan hayırdır? Bahar sen sarpa hesap sorsana, bunca sene neredeydin diye? Neden her seferinde nazının geçtiği ve senin her koşulda yanında olan insanlara bağırıp trip atıyorsun Türk dizi tarihinin en sinir zıplatan sahneleri listesinde ilk sırada girer bu sahne kesin.

Evet bunun gibi birçok sahne her bölümde izleyicinin dikkatini çekiyor. Evet reytinglerde üst sıralarda yer alsa da kadın dizisinin final yapma tarihi de kaçınılmaz bir gerçek. kadın dizisi elbet bir gün final yapacak ama henüz izleyiciler dizinin konusundan yapılan eksikliklerin farkında değil.

Salı akşamları kadın dizisinin karşısında durabilecek iddialı bir yapım gelene kadar dizi reytingler de ilk sırada yer almaya devam edecek. Fakat 2019 yılında ufak tefek cinayetler dizisinin final yapmasının ardından kadın dizisinde final tarihi belli olacak. Şimdilik kadın dizisinin erken final yapmak gibi bir düşüncesi yok fakat 2019 yılında yavaş yavaş gündeme oturacak. siz değerli okurlar kadın dizisinin final yapma düşüncesi hakkındaki bilgilerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: kadın final tarihi kadın ne zaman bitecek kadın ne zaman final yapacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL