Kadın Raif Kimdir, Fazilet’in Oğlun (Sinan Helvacı)

Kadın dizisinde Fazilet’in oğlu Raif en ilginç karakterlerden birisi. İzleyenlerin dikkatini çeken Raif agresif hareketleri ile aslında izleyenleri de sinir etmiş durumda. Raif kim, hangi oyuncu canlandırıyor?

Fox’un sevilen dizisi Kadın’da Raif karakterini canlandıran oyuncu Sinan Helvacı’dır. 1990 yılında İstanbul’da doğan Sinan Helvacı tiyatro hayatına 2010 yılında başlamıştır. San Joseph lisesi’nde eğitim gördüğü yıllarda çeşitli oyunlarda kareografi hazırlayarak tiyatroya adım atmıştır. öyle Bir geçer zamanki isimli dizide Gökmen karakteri ile 2010 yılında ilk dizi tecrübesini yaşamıştır.

2011 yılında Mimar Sinan Üniversitesi konservatuar bölümü’ne girmiş ancak buradaki eğitimini yarıda bırakarak Fransa’ya taşınmıştır. Fransa’da sorbonne üniversitesinde tiyatro ve course florent’i bitirmiştir. Lisans hayatından sonra 2016 yılında yüksek lisans için Royal central school of speech and drama’ya gitmiştir. Yüksek lisans sürecinde birçok filmde rol almıştır.

tıkla>>> Kadın Dizisi Cem Kim, Karakter Analizi!

2017 yılında kendi yazıp oynadığı Kantdaywhere filmi Rhodes Island Film festivali’nde ilk gösterimini yaptı. Kendisini çok iyi geliştirmiş olan Sinan Helvacı, Fransızca, ingilizce, İtalyanca ve Türkçe bilmektedir. Kendisine başarılar diler Kadın dizisinde iyi işler çıkaracağını düşünüyoruz.

tıkla>>> Kadın Dizisi Hatice Diziden Neden Ayrıldı Bennu Yıldırımların Yeni Projesi Nedir?

Kadın Yeni bölüm Fragmanı