Kadın Sarp’ın Yeni Karısı (Sevgilisi) Kim? Gerçek Adı? Rol Aldığı Diziler?

Kadın Sarp’ın Yeni Karısı (Sevgilisi) Kim? Gerçek Adı? Rol Aldığı Diziler?

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Kadın’da Nisa’nın gördüğü bir rüya sonrası Sarp’ın bir başka kadın ile birlikte olduğu görülmüş ve Sarp yaşıyor mu diye merak edilmişti. Yeni bölüm fragmanında ise Sarp yine bir kadın ile birlikte ve bu sefer birlikte olduğu kadının yüzü de gözükmektedir. İzleyiciler bu da mı rüya diye düşünürken Sarp’ın fragmanda öptüğü kadının da kim olduğunu merak ettiler. Peki Sarp’ın öptüğü ve hayatım dediği kadın kim? Gerçek adı? Rol aldığı diziler? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Kadın Sarp’ın Yeni Karısı (Eşi) Kim? Gerçek Adı? Rol Aldığı Diziler?

Fox ekranlarında yayınlanan Kadın dizisinde Sarp’ın hayatım dediği ve öptüğü kadının gerçek adı Ahu Yağtu’dur. Ahu Yağtu, 1978 yılında İzmir Karşıyaka’da dünyaya gelmiştir. 1.75 cm boyunda 60 kg ağırlığında olan oyuncu siyah saçlara kahverengi gözlere sahiptir. Çocukluğu Karşıyaka’da geçen oyuncunun anne ve babası küçük yaşta ayrılmıştır. Sanat okulundan mezun olan Ahu Yağtu, 14 yaşında Model olmaya karar verince İzmir’den İstanbul’a taşınmaya karar verdi.

Ahu Yağtu, 1993 yılında iş hayatına atılmış ve ilk olarak modellik yapmaya başlamış sonrasında ise oyunculuk, stil danışmanlığı, moda editörlüğü ile devam etmiştir. Oyunculuk için Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları’nda oyunculuk eğitimleri aldı. Biri Bizi Gözetliyor adlı programda sunuculuk da yaptı. Oyuncu ilk olarak 22 yaşında iken kendisinden 17 yaş büyük avukat Doğan Akçura ile evlendi. 5 yıl evli kaldıktan sonra boşandı. 2. evliliğini ise ünlü komedyen, oyuncu Cem Yılmaz ile yapmıştır. Bu evlilikten bir erkek evladı olurken 2013 yılında boşandılar.

[mavitext]Kadın Şirin İle Sarp Arasındaki İlişki Nedir? Tıklayınız![/mavitext]

Ahu Yağtu, 2003 yılında Kampüsistan, 2005 yılında Savcı’nın Karısı, 2006 yılında 26-30, 2011 yılında Canım Babam, 2007 yılında Komiser Nevzat Sezon 1, 2007 yılında Kavak Yılları dizilerinde rol almıştır. 2010 yılında Bir Avuç Deniz sinema filminde rol alan oyuncu Aylin karakterini canlandırmıştır. 2011 yılında Aşk ve Ceza dizisinde rol almıştır. Oyuncu 2011 yılında Bir Çocuk Sevdim dizisinde Begüm karakterini canlandırmıştır. Aynı yıl Canım Babam isimli dizide Jülide karakterini canlandırmıştır. Ahu Yağtu son olarak Paramparça dizisinde Candan karakterini canlandırmıştır.

[saritext]Kadın Sarp Gerçekten Yaşıyor mu? Tıklayınız![/saritext]

Ahu Yağtu Kadın Dizisi Videosu

Etiketler: kadın ahu yağtu rolü kadın sarp evlendi mi kadın sarpın öptüğü kadın kim kadın sarpın yeni eşi kim kadın sarpın yeni karısı kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL