Kadın Şirin Bahar’a İlik Verecek mi? Bahar Şirin’in İliğini Kabul Edecek mi?

Kadın Şirin Bahar’a İlik Verecek mi? Bahar Şirin’in İliğini Kabul Edecek mi?

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Kadın tüm heyecanı ile devam ederken dizide merak edilen konulardan bir tanesi Şirin’in Bahar’a ilik verip vermeyeceği, diğeri ise Şirin ilik vermeyi kabul ederse Bahar bu iliği, yardımı kabul edecek mi? Konu ile ilgili tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Kadın Şirin Bahar’a İlik Verecek mi? Bahar Şirin’in İliğini Kabul Edecek mi?

Fox ekranlarının sevilen dizisi Kadın tüm heyecanı ile son bölümde de izleyiciyi kendisine bağlarken dizide Bahar uzun süredir hasta ve artık bir ilik nakline ihtiyaç duyulmaktadır. Bunu bilen Jale önemli bir bilgiyi daha izleyici ile paylaşır ve Bahar’a aranan iliğin bulunduğunu ve bu iliğin Şirin’e ait olduğunu söylemiştir. Bu durum işlerin iyice çıkmaza girmesine neden olmaktadır. Zira Şirin her fırsatta Bahar’ı zor durumda bırakmaktadır.

Dizide bir taraftan Bahar’ın hastalığı ile uğraşılırken bir taraftan ise Şirin Sarp’ı mahallede görmüş ve şok olmuştur. Asıl şoku ise Sarp’ın götürdüğü mezarlıkta yaşamış ve ablası Bahar ile yeğenlerinin mezarlıklarını görmüştür. Bu durum karşısında ne yapacağını bilemeyen Şirin hemen eve gitmiş ve bir an önce ablası ile görüşmeye karar vermiştir. Ancak telefonda kendisini yabancı birileri arar ve sabah yaşananları unut der.

Şirin bunun üzerine taksi ile Bahar’ın evine gider ve gerçekleri açıklamak ister ancak yabancı kişiler tekrar arar ve ailesine zarar verme ile tehdit ederek Şirin’in Bahar ile konuşmasını engeller. Kadın dizisinin yeni bölümünde ise Jale Bahar’a iliğin bulunduğunu ve bu iliğin sahibinin ise Şirin olduğunu söyler. Hatice Şirin’i kafasından sıkıntılı olduğunu ve ilik veremeyeceğini böyle bir şeye zorladıklarından intihar edebileceğini söyler. Enver ise eğer vermeyecekse intihar etsin der.

Enver sert tepki gösterirken asıl merak edilen konulardan bir tanesi de Bahar’ın Şirin’in yardımını kabul edip etmeyeceğidir. Burada kesin bir şey söylemek için erken olmakla birlikte Şirin’in Bahar’a ilik vermesi halinde Bahar’ın bu iliği kabul edeceğini düşünüyorum. Şirin’in Sarp ile ilişkisinden ziyade öncelikle düşüneceği konunun kendi çocukları olduğudur. Zira Bahar doktorlara ben ölemem demişti. Şirin’in iliği vermeyi kabul etmemesi halinde ise başka bir yerden sorunun çözüleceğini düşünüyorum. Bahar’ın dizide ölmesi dizinin de bitmesi olduğundan Bahar ölmeyecek. Peki Bahar nasıl iyileşecek?

Kadın 25. Bölüm Fragmanı

Etiketler: kadın dizisi bahar ne yapacak kadın dizisi bahar şirinin yardımını kabul edecek mi kadın dizisi şirin bahara ilik verecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL