Kalbimdeki Deniz 48. Bölüm Yosef Ölecek mi? Öldü Mü? Diziden Çıktı mı? (9 Aralık)

Kalbimdeki Deniz 48. Bölüm Yosef Ölecek mi? Öldü Mü? Diziden Çıktı mı? (9 Aralık)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox Tv ekranlarının cumartesi günleri yayınlanan dizisi Kalbimdeki Deniz bu hafta yine çok konuşulacak sahneleri ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Ozan’ı okuldan tanımadığı biri alır ve götürür. Bu sırada Yosef Ozan’ı okuldan almaya gelir ve bulamaz. Sonunda bir inşaatta Ozan ve onu götüren adamı bulur. Sonunda adam ile inşaat alanında kavga ederler. Yosef adam ile birlikte inşaatın 3. katından düşer. Herkes Yosef’in bu düşme sonrasında ölüp ölmediğini merak eder. Yosef Ölecek mi? Yosef karakterini canlandıran oyuncu Temmuz Yıldız diziden ayrılıyor mu? Yazımızda..

Kalbimdeki Deniz 48. Bölüm Yosef Ölecek mi? Öldü Mü? Diziden Çıktı mı?

Dizinin geçem bölümünde Raşel Mirat’ı kurtarmak için hiç düşünmeden kendini kurşunların önüne atar. Bu durum Deniz ve Ece’yi de etkiler. Raşel bakıma muhtaç olduğundan onu eve getirirler. Bu durum evde duygusal gerilimlere neden olurken Yosef anne ve babasının tekrar bir arada olma durumuna umutlanır. Deniz ise Raçel’in evde olmasından dolayı duygusal iniş ve çıkışlar yaşar. Deniz’in Mirat’a yaptığı sürpriz Raçel’in umutlarını söndürürken Yosef ise Ece’ye gittikçe bağlanmaktadır.

Kalbimdeki Deniz’de tüm bu gelişmeler yaşanırken bir kötü haberde Ozan’ın kaçırılması ile alınır. Ozan dizide kaçırılmıştır. Kaçıran kişi Ozan’ı rahatlıkla okuldan almış ve inşaat alanına götürmüştür. Ozanı almaya gelen Yosef Ozan’ın kaçırıldığını anlamış ve bir şekilde Ozan ve onu kaçıran adama inşaatta ulaşmıştır. Yosef adam ile kavga eder. Bu sırada Ozan diye bağıran Yosef adam ile birlikte inşaatın 3. katından düşer.

Dizide Yosef’in öleceği ve Yosef karakterini canlandıran oyuncu Temmuz Yıldız’ın diziden ayrılacağına dair bir bilgi verilmedi. Ancak bizim düşüncemiz oyuncunun beklediği bir proje yoksa dizide devam edeceği yönündedir. Sizce Yosef ölecek mi? Yosef karakterini canlandıran oyuncu Temmuz Yıldız diziden çıkmalı mı? Devam mı etmeli? Oyunculuğu hakkında ne düşünüyorsunuz?

[mavitext]Kalbimdeki Deniz Hasretinle Yandı Gönlüm Dinle![/mavitext]

Kalbimdeki Deniz 48. Bölüm Fragmanı?

Etiketler: kalbimdeki deniz 48. bölüm yosef öldü mü kalbimdeki deniz 9 aralık yosef ölecek mi kalbimdeki deniz yosef diziden çıktı mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL