Kalbimdeki Deniz İzak Kimdir? (Caner Kurtaran)

Kalbimdeki Deniz İzak Kimdir? (Caner Kurtaran)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox ekranlarında yayınlanan dizi Kalbimdeki Deniz yeni karakterler ile Cumartesi akşamları izleyici ile buluşmaya hazırlanırken diziye yeni karakterler de dahil olmaya devam ediyor. Diziye İzak Wolowitz karakteri ile dahil olacak olan oyuncu Caner Kurtaran’dır. Peki Caner Kurtaran kimdir? Yazımızda.

Kalbimdeki Deniz İzak Kimdir? (Caner Kurtaran)

1978 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 1.80 boyunda 75 kg ağırlığındadır. Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde tamamladı. Akrep burcu olan oyuncu Ayşegül Kartal ile evlidir. Lisede iken tiyatro ile ilgilenmeye başladı. Lise yıllarında amatör bir tiyatroda çalışmaya başladı. İstanbul’da ilk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra Eskişehir Üniversitesi Tiyatro bölümünde 1 yıl okuduktan sonra kaydını İstanbul’a aldırdı. İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda 2 yıl görev yaptı.

Caner Kurtaran Yaprak Dökümü dizisinde Şevket Tekin rolünü canlandırdı. Dizide Fahriye Evcen, Neslihan Atagül, Deniz Çakır, Gökçe Bahadır, Bennu Yıldırımlar, Halil Ergün, Güven Hokna gibi usta isimlerle birlikte oynamıştır. 2005 yılında Kırık Kanatlar dizisinde rol almıştır. Dizide Öğretmen Mehmet karakterini canlandırmıştır. Özge Özberk, Cansel Elçin, Mehmet Ali Nuroğlu, Saygın Soysal gibi isimler yer almıştır. Oyuncu 2015 yılında Aydın Bulut’un yönettiği Bir Deniz Hikayesi adlı dizide rol aldı. Dizide Semih karakterini canlandırdı. Dizide Emir Berke Zincidi, Begüm Birgören ve Emre Kızılırmak ile birlikte rol aldı.

[mavitext]Adı Zehra Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Caner Kurtaran, 2016 yılında makyaj uzmanı Ayşegül Kartal ile Datça’da evlenen oyuncu 2017 yılında yönetmen Can Ulkay’ın yaptığı senaristliğini Yiğit Güralp’in yaptığı Türk- Kore ortak yapımı Ayla: The Daughter Of War filminde Astsubay Süleyman’ın gençliğini İsmail Hacıoğlu canlandırmıştır. Yaşlılığını ise Çetin Tekindor canlandırmıştır. Dizide Ali Atay, Taner Birsel, Meral Çetinkaya, Duygu Yetiş, Murat Yıldırım, Büşra Develi, Sinem Öztürk gibi isimler yer almıştır.

[pembetext]Avlu Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/pembetext]

Caner Kurtaran Videosu

Etiketler: kalbimdeki deniz izak gerçek adı kalbimdeki deniz izak kim kalbimdeki deniz izak oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL