Kalbimdeki Deniz Neden Final Yaptırıldı? Neden Bitti (12 Mart 60. Bölüm)

Kalbimdeki Deniz Neden Final Yaptırıldı? Neden Bitti (12 Mart 60. Bölüm)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Kalbimdeki Deniz’den izleyicilerine kötü haber geldi. Dizi 12 Mart 60. final bölüm ile ekranlara veda ediyor. Daha önce Cumartesi günü yayınlanan ancak son 2-3 haftadır Pazartesi’ye alınan dizinin neden final yaptığı ise merak konusu oldu. Kalbimdeki Deniz dizisi neden final yaptırıldı, neden bitti? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Kalbimdeki Deniz Neden Final Yaptırıldı? Neden Bitti (12 Mart 60. Böl.)

Pastel Film’in yapımında Yaşar İrvül, Efe İrvül’ün yapımcılığını üstlendiği, Hakan İnan’nın yönettiği, Serdar Soydan, Berat Deniz Demirbilek, Kerem Bozok’un senaryosunu yazdığı dizi Kalbimdeki Deniz’in başrollerinde Özge Özberk, Kutsi, Yeşim Ceren Bozoğlu, Devin Özgür Çınar gibi oyuncular yer alıyordu. Dizide Hakan Eratik, Hakan Vanlı, Zeynep Şarlıgil, Güzin Usta, Hazal Adıyaman gibi oyuncular yer alıyordu.

Kalbimdeki Deniz dizisinin neden final yaptırıldığına gelecek olursak; Kalbimdeki Deniz dizisi uzun süre Cumartesi günü ekranlara geldi. Geçen sezondan bu sezona kadar reytinglerde istediği başarıyı elde eden dizi son haftalarda özellike Survivor’un da başlaması ile birlikte gerilemeye başladı. Bu durum Fox ekranlarında yeni yapımlarında ortaya çıkması ve kendisine gün araması ile birlikte Cumartesi günü oynayan ve reytinglerde geri kalan Kalbimdeki Deniz’in önce günü değişti.

[saritext]2018-2019 Yılı Yeni Başlayacak Diziler? Tıklayınız![/saritext]

Kalbimdeki Deniz’in gün değiştirmesi adeta finalede koşması demekti. Bunu daha önceki bir yazımızda belirtmiştik. Beklenen haber ise Kalbimdeki Deniz’in 60. bölümü ile final yapacağının duyurulması ile geldi. Dizi Pazartesi gününe atılması ile zaten final yapacağı ilan edilmişti. Zira bu günde reytingleri patlatan 3 dizi bulunuyor. Bu durum dizinin finalini biraz daha erkene almış olabilir.

Kalbimdeki Deniz final bölümünde ise; Yusuf annesi ile ilgili gerçekleri öğrenir ve içine kapanır. Mirat bu duruma çare ararken Ece’de Yusuf ile görümeye çalışır. Mirat bir taraftan da Deniz ile evlilik hazırlıkları içindedir. Alihan ise Mirat ve Deniz’in göz önünde olan birlikteliğinden hoşlanmaz ve Mirat’ın Ozan için hazırladığı partiyi bozmak için başka bir parti düzenler. Diğer yandan Ozan ortadan kaybolur. Kalbimdeki Deniz’de Mirat ve Deniz mutlu sona ulaşabilecek midir? Siz Kalbimdeki Deniz dizisinin final yapmasını nasıl değerlendiriyorsunuz? 

[mavitext]2018 Yılı Final Yapacak Diziler? Tıklayınız![/mavitext]

Kalbimdeki Deniz 60. Bölüm Final Tanıtım Videosu

Etiketler: kalbimdeki deniz neden bitti kalbimdeki deniz neden final yapıyor kalbimdeki deniz neden final yaptı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL